21 بهترین شلوار استرچ مشکی پوشیده در سال 2021: لولومون ، زلا ، و آلو

[ad_1]

احتمالاً تاکنون شنیده اید که ژنرال Z نام اصلی ورزش تمیز در اوایل دهه 2000 خود را “شلوار استرچ شلیک شده” تغییر داده است. فارغ از آنچه این روزها شلوار یوگا می خوانید ، فرض می کنیم که شما مخالف بازگرداندن روند نیستید ، در غیر این صورت احتمالاً بهترین شلوارهای شلوار استرچ برای خرید را نمی خوانید. کسی که در سال 1995 یا زودتر متولد شده باشد می داند که در اوایل سالها بیرون رفتن بدون وجود حداقل یک نفر در شلوارهای کشسان (که احتمالاً با کاپشن زیپ دار ، صندل های بند دار و تلفن تلنگر جفت می شود) تقریباً غیرممکن است و اتفاق می افتد کاملاً متناسب با ذهنیت راحت و اول سبک قرنطینه ای.

تقریباً یک سال به این “جدید عادی” که هیچ کس ندیده است رسیده است و مبارزه جمعی واقعی است. اگر هنوز آماده نیستید شلوار عرق خود را خسته کنید و شلوار جین و شلوار را جایگزین آن کنید ، ما ذره ای شما را سرزنش نمی کنیم. حتی اگر دفاتر ، رستوران ها و مدارس به فعالیت های منظم خود برگردند ، روندها بلافاصله به همان شکل قبلی باز نخواهند گشت. ما در حال پیش بینی مواد دنج ، وسایل ضروری متحرک و زیبایی زیبا برای مدت طولانی هستیم ، و شلوارهای یوگا در سال 2021 همان چیزی نیست که قبلا وجود داشته است.

مارک ها در حال تجسم مجدد شلوار با سایه های به روز شده ، مواد و جزئیات هستند که به شما اطمینان می دهد انگار فقط از یک قسمت خارج نشده اید ساحل لاگونا. پیش رو ، بهترین شلوار استرچ شلیک شده برای افزودن به سبد خرید ، خواه استودیوی یوگای شما باز باشد یا نه.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>