21 بهترین لباس پوشیدن برای بهار 2021

[ad_1]

بعد از 12 ماه پوشیدن عرق و شلوار استرچ ، ایده پوشیدن هر تعداد لباس لغزنده (غیر از لباس مجاور لباس شب) ممکن است آخرین چیزی باشد که ذهن شما را به ذهن متبادر می کند. و در حالی که اجتماعات اجتماعی هنوز محدود هستند ، انتخاب پوشیدن حتی ساده ترین لباس های لغزش ممکن است یک جسورانه باشد. اما اکنون که سرانجام دما در حال افزایش است ، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که از آن شلوارهای عرق (بسیار) زنده استفاده کنیم و به چیزی تازه برای بهار تبدیل شویم. به علاوه ، گزینه های بسیار زیبایی وجود دارد که می توانید خود را به روند لباس برگردانید.

گزینه های زیادی برای پوشیدن در این فصل وجود دارد – از جمله پیراهن کلاسیک و تکه های همه آجدار – اما هیچ چیز به اندازه لباس لغزش امتحان شده و واقعی احساس راحتی نمی کند. اول از همه ، شما به معنای واقعی کلمه آن را بلغزانید. دوم ، به لطف سبک بی انتها و سادگی آن ، تقریباً با همه چیز در کمد شما همراه خواهد بود. و این روزها ، وقتی “لباس پوشیدن” بیشتر از اینکه یک کار سخت انجام شود ، یک فعالیت سرگرم کننده به نظر می رسد ، به نظر ما یک برد-برد است.

در حالی که روزها هنوز در قسمت خنک تری هستند ، با ظاهری مشبک زیر آن ، برای ظاهری زیبا و خنک Y2K ، مدل آن را بپوشانید یا آن را زیر جلیقه پدربزرگ دنج و جوراب های کلفت بپوشید. سپس ، پس از آماده شدن در معرض تابش آفتاب ، خود لباس مجلسی شل و لاغر را بپوشید. از بافتنی های دنج برای روزهای شما در خانه گرفته تا گزینه های چاپ گل که عملا فریاد می زنند “بهار!” و شماره های ابریشمی کلاسیک که شما را روز به شب می برد ، 21 لباس لغزش مورد علاقه ما را بخرید تا اکنون بپوشید.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>