21 بهترین مستند HBO که می توانید هم اکنون پخش جریانی کنید

[ad_1]

وقتی صحبت از جنایت واقعی و سریال های غیر داستانی برنده جوایز می شود ، HBO بهترین مطالب را در بین همه سرویس های پخش جریانی دارد. بهترین مستندهای HBO باعث گریه ، خندیدن ، فکر کردن و احساس شما می شوند – همه اینها در حالی است که جهان بینی شما را باز می کنند.

اگر دلتان برای یک رام-کام خونسرد یا تماشای تکراری سریال محبوب جنایی واقعی دل بسته است ، قضاوتی نمی کنید. اما اگر می خواهید عادت های مشاهده خود را تغییر دهید ، گزینه ای بهتر از یکی از بهترین مستندهای HBO وجود ندارد.

این به این دلیل است که HBO و HBO Max مستندهای مستند کاندیدای جوایز و کامل را ارائه می دهند که طیف گسترده ای از موضوعات را پوشش می دهند. فیلم های مشهور مانند جین فوندا در پنج عمل، تینا، و رابین ویلیامز: بیا درون ذهن من به شما نگاهی به درون روان ستاره ها می دهد. اگر به دنبال غرق شدن در تاریخ هستید ، می توانید جریان پیدا کنید 4 دختر کوچک یا گمشده و قتل عام آتلانتا: کودکان گمشده.

در اینجا بهترین مستندهایی است که می توانید به لیست تماشای خود اضافه کنید ، اکنون در HBO Max پخش می شود.


همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>