21 طرح ناخن رنگین کمان زیبا برای پوشیدن در این تابستان

[ad_1]

اگر تا به حال ترسیده اید از دیوار لاک ناخن در سالن محلی خود ، قطعاً تنها نیستید. با این حال ، ما یک خبر عالی دریافت کرده ایم: ناخن های رنگین کمان به طور رسمی یک چیز هستند ، که انتخاب شما را بسیار آسان تر می کند.

مانیکورهای رنگین کمان در طی این سال یا تقریباً در اینستاگرام ظاهر شده است – هرکدام با تکرار خنک تری نسبت به سال گذشته – اما اکنون که سالن ها دوباره باز می شوند ، آنها مانیکور تابستان را به خود اختصاص می دهند. اگرچه مانیکور رنگین کمان OG فقط رنگ متفاوتی بر روی هر ناخن دارد ، اما از آن زمان تکامل یافته است و می تواند به شکل مانیکور فرانسوی رنگین کمان یا ناخن رنگین کمان باشد (فکر کنید یک گل با رنگ متفاوت روی هر انگشت باشد).

گرچه این روند بازیگوشی است ، اما مورد توجه مد بالا نیز قرار گرفته و در نمایشگاه United Colors of Benetton در هفته مد لندن و در مدل هایی مانند جیجی حدید دیده شده است.

درخواست تجدید نظر واضح است. فراتر از اینکه بتوانید همه سایه های تابستانی مورد علاقه خود را به یکباره بپوشید ، کاملاً با بسیاری از ترندهای دیگر که هم اکنون با وسواس تمام درگیر هستند متناسب است: لوازم جانبی مو ، لباس های چرمی ، کیف های کوچک. همه کمی کیتچی ، همه بسیار سرگرم کننده است. بعلاوه ، اگر کاملا آماده رفتن به سالن نیستید ، انجام آن در خانه بسیار آسان است. در هر صورت ، بهترین طراحی ناخن رنگین کمان را برای امتحان کردن این تابستان گرد آورده ایم ، در زیر.

همه محصولات برجسته زرق و برق توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

1. ناخن های رنگین کمان کلاسیک

برای کلاسیک ترین (و راحت ترین) ناخن های رنگین کمان ، به سادگی هر ناخن را با سایه ای متفاوت رنگ کنید. ما به خصوص این نسخه را دوست داریم ، زیرا سایه های پاستلی و رنگ مات به این مانی احساس آب نبات می دهد.

2. فرانسوی مخلوط

برای جشن تولد 26 سالگی جیجی حدید ، این مدل یک مانی رنگین کمان توسط می کاوجیری ، هنرمند ناخن را تکان داد. آنچه باعث خنک شدن این مانی می شود این است که نه تنها هر نوک سایه متفاوتی دارد. هر انگشت متفاوت است. این حتی برای بلاتکلیف ترین افراد در بین ما عالی است.

3. گلهای رنگین کمان

خیلی کم رنگتر از رنگین کمان نکات گل نیست. به دلیل اندازه بزرگتر گلها ، انجام این گل بسیار آسان است.

4. فرانسوی انباشته شده

نه تنها با تنوع رنگ روی هر انگشت ، بلکه قرار دادن سایه های مختلف ، از مانی خود بیشترین بهره را ببرید. اگر در خانه نسخه سبک تری از هر رنگ ندارید ، فقط کافی است کمی لهستان سفید را با سایه پایه خود مخلوط کنید تا همان اثر را داشته باشد.

5. نکات مربوط به رنگ کراوات

یکی دیگر از روش های جالب برای پوشیدن روند ناخن های رنگین کمان انجام یک رنگ متفاوت بر روی هر دست است. این نکات ombré بسیار تابستانی و خنک است.

6. گلهای شیرین

افزودن گل های ابعادی یک راه آسان برای رسیدن به یک مانی کلاسیک رنگین کمانی به سطح بعدی است. اگر آنها نیز رنگین کمان باشند ، امتیازات پاداش می گیریم.

7. ناخن های رنگین کمان خاموش

اگر مجموعه ای از روشنایی ها نیز احساس می کنند ، خوب ، روشن ، به رنگ های خاموش خاکی مانند سبز خردل و مریم گلی بمانید. Essie برخی از موارد مورد علاقه ما را انتخاب می کند ، از جمله Precious Car-Go! و نفرت نداشته باش ، درست کن

8. ناخن های رنگین کمان

یا با رنگین کمان صورتی و برهنه چیزها را خنثی نگه دارید.

9. ناخن های کتاب استیکر

با کشیدن طرحی متفاوت بر روی هر انگشت ، مهارت های ناخن خود را تقویت کنید. نکات یکپارچه همه چیز را با هم جمع می کند.

10. مانیکور فرانسوی رنگین کمان

مانیکور فرانسوی راه به جایی نمی برد. با ایجاد رنگ متفاوت در هر نوک ، کمی بیشتر آماده تابستان شوید.

11. ناخن دهه 80

سر و صدا از الگوهای سرگرم کننده و نکات نئون یک میانبر آسان برای لرزش های کل دهه 80 است. مجموعه تابستانی جدید Olive & June را برای همه روشنایی هایی که می توانید در یک مکان بخواهید امتحان کنید.

12. نوارهای پاستلی

گاهی اوقات دو رنگ به اندازه کل رنگین کمان تأثیرگذار هستند ، به خصوص وقتی با این وضعیت نوار فضای منفی خنک همراه شوید.

13. نکات رنگین کمان

با رنگ آمیزی رنگین کمان های واقعی روی ناخن ها ، تم رنگین کمان را حتی بیشتر پیش ببرید. خیلی ناز

14. گلهای فشرده

برای اینکه کلبه از روند استفاده کند ، به هر ناخن یک گل فشرده خشک شده با رنگ متفاوت بزنید.

15. چاپهای زنده

برای ناخن هایی که تابستان فریاد می کشند ، رنگین کمان های کارتونی ، صورتک ها و سبک های پر زرق و برق را مخلوط کنید.

16. ناخن رنگین کمان پاستل

ترکیبی از ناخن های پاستلی – که سالی هانسن را در Pinky Promise ، Sheer Happiness و Orchid-Ing Aside امتحان کنید – یک روند نرم است.

17. ناخن های خواب آلود

دسته ای بازیگوش از برچسب های ناخن مانند انفجار گذشته است. ناخن های خود را به هر دکمه ای که در دست دارید بچرخانید یا به دنبال این مطبوعات سفارشی توسط Color Camp بروید.

18. ناخن های رنگین کمان فضایی منفی

رنگهای متناوب و راه راههای فضای منفی باعث می شود روند به حداقل برسد.

20. ناخن های Rainbow Rainbow

حتی اگر فرد حیوانی هم نباشید ، نمی توان انکار کرد که این مانی زیباست. از وبلاگ نویس ناخن ملانی نشانه بگیرید و از یک برچسب و نوک رنگی متفاوت روی هر ناخن استفاده کنید.

21. ناخن های رنگین کمانی خنک

سبزهای روشن و زردهای بدون ضرب و شتم جالبترین سایه های تابستان هستند ، پس چرا آنها را برای ناخن های رنگین کمان برای ناخن های مانی ترکیب نمی کنید؟

بلا کاکیاتوره نویسنده زیبایی در است زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>