21 مادر و دختر مشهور که دقیقاً شبیه هم هستند

[ad_1]

رنگ مو به کنار ، این دو دوقلو هستند.

آنر ماری وارن ، دختر جسیکا آلبا ، تصویر تفریحی مادرش است.

اینستاگرام

آلبا اخیراً دنیای TikTok را طوفانی کرده و اکنون دخترش Honor را در زندانهای قرنطینه خود درگیر کرده است. این دوتایی مادر و دختر برای جدیدترین رقص TikTok خود ، که این بازیگر و مجل beauty زیبایی در تاریخ 26 آوریل در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت ، لباس شنای کمر بلند ، پیراهن های لباس و کلاه های لبه دار به تن داشتند. اکنون من هر آنچه را که می پوشند می خواهم.

دختر 9 ساله ویکتوریا بکهام ، هارپر ، مینی من است.

در 25 آگوست سال 2020 ، Posh Spice خودش دخترش را در اینستاگرام به نام “Baby Posh” لقب داد.

جسیکا سیمپسون و دختر شبیه او با اهداف مطابقت دارند.

در روز کریسمس سال 2020 ، خواننده یک عکس شایان ستایش را با دخترش ، ماکسول درو ، به اشتراک گذاشت ، که در PJs تعطیلات مطابقت دارد. سیمپسون این عکس شیرین را با عنوان “دوقلوهای پیژامه کریسمس # MAXIDREW” نوشت.

دختر 11 ساله ایمی آدامز ، آویانا ، عملاً دوقلو هستند.

امی آدامز به ندرت عکس های دخترش را به اشتراک می گذارد ، بنابراین وقتی او در 15 ماه مه برای تولد خود ادای احترام کرد ، ما مجبور شدیم یک عکسبرداری مضاعف انجام دهیم. به آن چهره های همسان نگاه کنید! آدامز در سال 2010 از تنها فرزند خود با همسرش دارن لو گالو استقبال کرد. “تولد 11 سالگی آویانا. شما دائماً با شوخ طبعی ، ذکاوت و روحیه خود مرا شگفت زده می کنید. “این بازیگر در کنار عکس سلفی مادر و دختر برای دخترش نوشت:” این روز یک جشن واقعی است. دوستت دارم!”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>