21 ژاکت نیمه فشرده که در سال 2021 فوری را به کمد لباس شما اضافه می کند

[ad_1]

تقریباً یک سال به Covid زمان نرسیده ایم و گرچه ممکن است برای “شلوارهای سخت” آماده نباشیم ، اما قطعات بی شکل را برای گزینه های دنج اما تصفیه شده مانند بهترین ژاکت های نیمه فشرده مناسب عوض می کنیم. یکی از این موارد ، من به خصوص آماده نیستم که لباس های بهاری مورد علاقه خود را بپوشم یا دکمه های سفید را فشار دهم ، اما بازسازی لباس بزرگنمایی من با ملزومات کمد لباس برای سال 2021 به یک اولویت اصلی تبدیل شده است.

وقتی همه لباسهای بافتنی ام را بیرون کشیدم و سعی کردم از یک شیار ناشی از قرنطینه بیرون بیایم ، فهمیدم که پیراهن کش دار نیمه فشرده تقریباً هر جعبه را علامت زده است: راحت ، رو به جلو ، و (حالا این مهم است) به اندازه کافی متنوع است جفت شلوار استرچ ، شلوار یوگا و حتی لباس خواب.

ژاکت های نیم زیپ به طور همزمان بدون دردسر و صیقلی هستند و بهترین قسمت آن این است که در طیف وسیعی از رنگ ها و بافت ها در تمام بودجه ها ارائه می شود. بسیاری از آنها همچنین دارای جزئیات چشم نوازی مانند یقه های بزرگ یا کمر دنده ای هستند که آنها را از کرایه ژاکت مورد استفاده شما جدا می کند. پیش رو ، 21 مورد از بهترین ژاکت های نیمه زیپ که اکنون می توانید خرید کنید.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>