23 بهترین برس آرایشی در آمازون با 20 دلار یا کمتر

[ad_1]

هر کسی که آرایش را دوست دارد ، می داند که یک فرمول خوب برای محصول فقط شما را تا به اینجا جذب خواهد کرد ، بنابراین ما یک نکته حرفه ای داریم: بهترین برس های آرایش آمازون بدون شک کار را تمام می کنند. سایه ای برای مخلوط کردن انگشت وجود ندارد ، اما برای رنگ آمیزی ، کانتور کردن و برجسته کردن چهره خود مانند یک حرفه ای ، شما به ابزار مناسب گوشه خود (یا کیف زیبایی) نیاز دارید.

یک برس مرغوب به شما کمک می کند تا آرایش شما بیشتر پیش برود ، اما لازم نیست صدها مورد را برای یک نوع خوب پوسته کنید – حداقل اگر به آمازون بروید ، نه. برخی از بهترین برس های آرایش آمازون حدود 20 دلار یا کمتر سقوط می کنند و بررسی های خوب کافی برای شکستن دکمه افزودن به سبد خرید کافی خواهد بود. ما سایت را جستجو کردیم تا بهترین برسهای ارزان قیمت ارائه شده را ردیابی کنیم ، و بسته های امیدوار کننده کمبودی نداشتیم. ما لیست را به 23 گزینه با بالاترین امتیاز محدود کردیم و نقل قولهای مربوط به بازبینی را توضیح دادیم که توضیح می دهند همه سر و صداها چیست.

آماده باشید تا با یک (یا چند مورد) از بهترین برس های مناسب بودجه آمازون ، پیشاپیش غرور خود را ارتقا دهید.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>