24 مورد ضروری برای پیک نیک که در تمام طول تابستان استفاده خواهید کرد

[ad_1]

آویزان کردن در فضای باز فعالیت نهایی تابستان است – و جمع آوری وسایل ضروری برای پیک نیک برای یک روز در پارک ، ساحل یا حیاط پشتی بهترین دوست شما یک بخش بسیار مهم از این روند است. همانطور که به سمت پایان دوره ای که بیشتر در داخل خانه گیر کرده است حرکت می کنیم ، هوای تازه و ویتامین D مثل هرگز نام ما را صدا می کند. تمام کاری که ما باید انجام دهیم این است که چند دوست را بدست آوریم و از آمادگی کافی برخوردار شویم.

بله ، فارغ از اینکه کجا بروید ، هنوز باید ماسک در دست داشته باشید – آیا ممکن است ما پیشنهاد خرید یک ماسک تازه را برای زیبایی تابستانی خود ارائه دهیم؟ اگرچه اقدامات احتیاطی ایمنی همچنان در ذهن ما است ، ما همچنین آرزو داریم که کوله پشتی ها و وسایل نقلیه خود را با همه چیزهایی که برای گذراندن یک روز در معرض آفتاب – خواندن ، صحبت کردن ، غذا خوردن ، بازی کردن و سایر موارد – نیاز داریم پر کنیم.

تمام گفته ها: اکنون زمان مناسب برای سرمایه گذاری در وسایل ضروری برای احتیاط است ، مانند یک پتو پهن و یک سبد کاملاً پر. پیش رو ، 24 مورد ضروری برای پیک نیک پیدا کنید که شما را در تابستان مجذوب می کند.

موارد ضروری ایمنی

ما قبلاً اهمیت ماسک صورت را مورد توجه قرار دادیم ، به خصوص اگر در خانه برای تهیه مایعات اردک می زنید ، اما فراموش نکنید که با SPF ، کلاه آفتاب و عینک آفتابی از پوست خود در برابر اشعه های مضر UV محافظت کنید.

کلاه سطل گل و ماسک صورت متناسب

کلاه سطل Wayf با تطبیق پوشش صورت

کلاه بیس بال صورتی

کلاه بیس بال Madewell Broken-In

عینک آفتابی چاپ پلنگ قهوه ای

عینک آفتابی Butaby Rectangle

بطری ضد آفتاب

Supergoop! لوسیون روزمره SPF 50 PA ++++ را بازی کنید

پیک نیک در فضای باز

حوله های ساحلی خشن و شراب بسته بندی شده ممکن است در سال های گذشته کافی بوده باشند ، اما مدت زمان زیادی که شما می توانید در خارج از تماس های پس از قرنطینه صرف تجهیزات مناسب پیک نیک کنید. موارد ضروری ما: یک پتوی بزرگ که کوچک تا می شود و خیلی سنگین نیست و همچنین یک سبد و کولر کاملاً مجهز. اسپیکر و بازی بلوتوث نیز ساعت ها شما را سرگرم می کند.

سبد پیکنیک

سبد پیک نیک خانگی West Elm Heather Taylor

کیسه توری سبز

فیلتر کیف خالص فرانسه

کولر بوم راه راه زرد و سفید

کیف کولر تجاری و سرگرم کننده

پتو پیک نیک میوه ای
اسپیکر گرد قابل حمل

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل JBL Clip 3

بطری آب زرد

Hydro Flask دهان پهن 32 اونس

رنگین کمان کارت های بازی

کارتهای بازی Fredericks & Mae Rainbow

مجموعه بدمینتون

حیاط خلوت آویزان شود

میزبانی دوباره! حتی اگر ما می توان با دوستان واکسینه شده دور یک میز داخل آن بنشینید ، روزهای آفتابی و شبهای خنک نیاز به آویز حیاط خانه ، پاسیو و حتی بالکن دارد. در تابستان امسال با سرمایه گذاری در برخی از ظروف ملامینه قابل استفاده مجدد ، دستمال های کتانی پیچیده ، ظروف تخت و سرگرم کننده و نگهدارنده های شمع ، مهارت های سرگرم کننده خود را در فضای باز انعطاف پذیر کنید.

ظروف غذاخوری رنگارنگ

ظروف غذاخوری ملامینه مدرن West Elm

ظروف تخت رنگارنگ
دستمال های کتان خاکستری که با ریسمان بسته شده اند
بشقاب پنیر

Platter خدمت انسان شناسی Amai

جا شمعی خیزران

CB2 Keelah Natural Rattan Hurricane

بانوج کمپینگ نایلون قرمز و خاکستری

هاموک کمپینگ سبک ENO DoubleNest

لباس تابستانی

بله ، شما باید لباس عروس تابستانی و لباس شنای تعطیلات را خریداری کنید ، اما یک مجموعه مناسب پیک نیک به همان اندازه مهم است. برای تهیه یک جفت صندل عالی ، یک لباس جمع کننده و چند شلوارک بلند جین برای تکرار بپوشید.

مدل بلوز چک شده و شلوارک تطبیقی
مدل شلوار جین بلند پوشیده است

شهروندان بشریت شلوار جین Ambrosio

مدل پوشیدن لباس میدی سیاه و سفید

Rixo for Target Floral Ruffle بند بند

صندل سکو

صندل های سکوی بوم برش خورده با گاز چاپ شده Arizona Love Trekky

چوکر مهره دار

چوکر زنجیره ای دیزی Catbird

Goodee World Bassi Market Tote

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>