25 بهترین نمایش HBO برای افزودن به صف شما

[ad_1]

به لطف HBO Max ، بهترین نمایش های HBO بیش از هر زمان دیگری قابل دسترسی هستند. همه آنهایی که دوست دارید یک جا درست هستند – بله ، همه آنها. من صحبت می کنم دروغ های کوچک بزرگ ، که در فصل دوم آن تنها مریل استریپ را خرج می کند. و رضایت، که به زندایا جایزه امی اعطا کرد. HBO Max مجموعه های اصلی مهیجی را نیز ارائه می دهد ، از جمله خدمه پرواز و ساخته شده برای عشق.

حتی نمایش های بیشتری از HBO و HBO Max وجود دارد که شما آنها را دوست خواهید داشت. آیا در مورد چیزی شنیده اید سالها و سالها ، یک فیلم هیجان انگیز سیاسی که دقیقاً شما را قلاب می کند سرگذشت ندیمه در سال 2017 انجام داد؟ چه در مورد جانشینی؟ یا نمایش طرح بانوی سیاه؟ یا دامون لیندلوف نگهبانان، دارای یک بدجنس رجینا کینگ؟ شاید داستان تاریخی بیشتر مورد شما باشد ، در این صورت شما باید هلن میرن را در آن ببینید کاترین بزرگ. ما واقعاً در عصر طلایی تلویزیون هستیم و آنچه در HBO (و اکنون HBO Max) اتفاق می افتد دلیل بزرگی برای این امر است.

در زیر ، بهترین نمایش های HBO را که سوراخ شکل تخت آهنی را در قلب شما پر می کند ، بررسی کنید. همه آنها برای تماشای HBO Max در دسترس هستند.


همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>