25 صندل تابستانی زیبا برای سال 2021: پاشنه پا ، سبک های شلوغ و موارد دیگر را مسدود کنید

[ad_1]

شهرها و مشاغل در حال بازگشایی در سراسر کشور هستند – این بدان معناست که شما در واقع تابستان امسال مکان هایی برای رفتن خواهید داشت و برای حمل شما به کفش مناسب نیاز خواهید داشت. صندل های ناز تابستانی مورد علاقه دائمی هوای گرم هستند ، چه بخواهید آن را در یک سارافون تیز کنید و چه به شلوارهای کم دوچرخه و دکمه های پایین بروید.

با توجه به اینکه تقویم شما با فعالیت های فصلی گمشده طولانی پر می شود ، کفش های on-point ضروری است – و سبک هایی برای انتخاب وجود دارد. ما یک لحظه دلپذیر را دوست داریم (آن صندل های نمادین برجسته استیو مادن هنوز هم از بازگشت خود لذت می برند) ، اما ما برای یک فضای مینیمالیست تسمه ای – به همراه لبه پاشنه دار مشهور مورد تأیید – به همان اندازه هیجان زده هستیم. از نظر زیبایی شناسی تابستانی که باشید ، می خواهید حداقل از چند انتخاب ما در زیر استفاده کنید. بنابراین دمپایی های خود را در پشت کمد خود فرو ببرید ، یک پیک نیک مناسب عکس با دوستان تندرو خود تنظیم کنید و 25 صندل تابستانی زیبا را پیش رو بخرید.

تمام محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>