25 لباس زیر بدون درز برای حل هرگونه معضل لباس

[ad_1]

همه ما آن روزها را پشت سر گذاشته ایم که لباس درخشان را جمع کرده و by و بعد آن را با شورتهای خیلی ضخیم و ضخیم خراب کرده ایم. بهترین لباس های زیر بدون درز لباس همین جا است. این لباس های بدون نمایش پایه و اساس بسیاری از ظاهر زیبا (یک کمد لباس ناخوشایند است!) و راه حل برای جلوگیری از خطوط تناسلی قابل مشاهده بدون نیاز به کماندو کامل است – مگر اینکه این چیزی است که شما ، البته.

فراتر از سبک های کلاسیک برش لیزری که ممکن است با آنها آشنا باشید ، اکنون گزینه های زیادی بدون درز وجود دارد (در رنگ های بسیار زیبا ، ممکن است اضافه کنیم) که احساس “برهنه” مورد نظر شما را ایجاد می کنند ، در حالی که برای همه بسیار عالی است سایش روز

چه به دنبال یک جوراب شلواری با کمر بالا برای ست کردن شلوار چسبان تمرینی هستید و یا می خواهید یک چوب لباسی بدون لباس برای پوشیدن زیر لباس های تابستانی خالص داشته باشید ، یک گزینه انجام همه کارها برای شما وجود دارد. جلو ، بهترین لباس زیر بدون درز برای افزودن به کشوی بالایی خود اکنون.

تمام محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>