25 هدیه برای برج حمل 2021: چه چیزی باید بخشد علائم شدید زودیاک

[ad_1]

فصل برج حمل اینجاست و آخرین چیزی که هر کسی به آن نیاز دارد خشم قوچ است که توسط یک هدیه فرعی تحریک شده است ، بنابراین ما بهترین هدایا را برای برج حمل جمع کردیم تا حدس شما را نجات دهد. علامت جسورانه و شجاعانه دقیقاً می داند که آنها چه می خواهند ، و آنها نمی ترسند که به دنبال آن بروند – اما در حالی که آنها دنیا را تسخیر نمی کنند ، شما می توانید با میخ کادوی مناسب تولد ، امتیازات دوستی (یا عاشق) را بدست آورید.

ما از آداما سیزی از طوفان لیلیث سilال کردیم که چه چیزی در این فصل برج حمل وجود دارد ، و به نظر می رسد وقتی می خواهیم بهار خود را وارد کنیم همه چیز سبک تر خواهد شد. آن ذره ذره قدم شما خیالی نیست و این افزایش انرژی مخصوصاً برای اولین علامت زودیاک بسیار شدید است. “انرژی به اندازه ما در سال 2020 سنگین و چالش برانگیز نیست. این نه تنها شروع فصل برج حمل ، بلکه اعتدال تازه بهار و چرخه جدید نجوم است. هنگامی که خورشید به هر نشانه ای بازگشت ، آنها می توانند یک احساس اصلی نشاط و انرژی را احساس کنند – اما این امر به ویژه در مورد علائم آتش سوزی صادق است. ” بنابراین هنگام هدیه دادن از داشتن بازیگوش نترسید – به رنگهای واضح ، چاپ پررنگ و هر چیز با انرژی خوش بینانه و جذاب فکر کنید.

همچنین زمان مناسبی برای شلیک عکس خود با برج حمل است که به آن چشم دوخته اید ، زیرا ونوس ، سیاره عاشقانه نیز به این چت می پیوندد. “زهره ، سیاره عشق ، زیبایی و زیبایی شناسی نیز از 22 مارس تا 14 آوریل در نشانه برج قوچ است و به آنها نیاز دارد که از طریق ظاهر خود را بیان کنند.” معنی هر چیز زیبایی و زیبایی مانند یک رژ لب قرمز پررنگ یا یک ژل ابرو با بالاترین امتیاز برای برج حمل پر انرژی که تمایل به حرکت دارد مفید خواهد بود.

“آنها بر روی لرزاندن آبی های زمستانی (یا همه گیر) متمرکز خواهند بود ، بنابراین رنگ یک هدیه عالی و عالی است. لوازم جانبی مد یا آرایش روشن می تواند روحیه هر یک از برج حمل ها را برانگیزد و آنها را در تمام فصل تقویت کند. یک روسری روشن یا رژ لب مجلل با رنگ قرمز تند ، صورتی یا مرجانی امتحان کنید. ”می گوید Sesay. بنابراین چه به آنها یک ابزار تجلی ، برخی از هنرهای پاپ قاب دار یا لهجه لباس بیانیه بدهید ، آنها از هر چیزی که به برانگیختن فصل جدید در آینده کمک کند قدردانی می کنند. (و واقعاً ، آیا همه ما نیستیم؟) بدون هیچ زحمتی بیشتر ، هدایایی را برای برج حمل خریداری کنید که نشان سرسخت ، مصمم و ماجراجویانه را متعجب کند که چرا آنها قبلاً آن را برای خود نخریده اند.

Pssst: خرید ایده های هدیه برای هر نشانه از زودیاک ، درست از این طریق

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>