26 بهترین دوچرخه با کمر بلند برای افزودن به مجموعه شنای 2021 شما

[ad_1]

شمارش معکوس برای تابستان روشن است – و اگر شما آماده اولین لباس شنای خود هستید ، اکیداً توصیه می کنیم این کار را با یکی از بهترین بیکینی های دور کمر انجام دهید. سبک لباس شنا سال هاست که یکی از پایه های اصلی رپرتوارهای ساحل است ، اما به نظر می رسد همه به دنبال تلاش برای یک بیانیه در تابستان هستند ، ما شاهد افزایش های بالاتر و برش های بالاتر از همیشه هستیم.

ته کمر بالا برای مهمانی های استخر ، جلسات پشت بام آغشته به آفتاب (البته با SPF) و حتی شاید اولین سفر هوای گرم شما از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، بسیار عالی است. لباس بلند مرتب بی نهایت متنوع است و ترکیبی از سکسی بودن یک بیکینی با پوشش یک لباس شنای کامل است – به علاوه ، تقریباً با هر قسمت از قسمت های بالا خوب به نظر می رسد (فکر کنید: باندا ، مثلث یا سبک های یک شانه). حتی بهتر؟ شما می توانید قسمت های پایین کمر را در بریدگی هایی پیدا کنید که برای انواع مختلف بدن کار می کند: کسانی که دارای تنه بلندتر هستند ممکن است ترجیح دهند یک بلند بلند باشد که رگه های آن را چرنده کند ، در حالی که نیم تنه های کوتاه تر ممکن است یک پایین بلند باشد که فقط دکمه شکم را بوسد .

خواه می خواهید از لباس هایلی بی بابر و یا از کفهای کاملاً پوشیده ای که می توانید به راحتی غرق شوید ، ما در این لیست گزینه هایی برای شما داریم — و در انواع بودجه ها ، بافت ها و چاپ ها. در زیر 26 عدد از بهترین بیکینی های دور کمر را خریداری کنید.

تمام محصولات برجسته Glamour به طور مستقل توسط سردبیران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>