27 بهترین لباس بهاری برای درمان بلوزهای زمستانی شما: Maxi ، Tiered و موارد دیگر

[ad_1]

هنگامی که شما توسط کولاک های خبرساز ، باران های بی پایان ، یا فقط هوای سرد ساده احاطه شده باشید ، بهار مانند یک رویا احساس می شود. اما امید خود را از دست ندهید – زمان شروع جدید و روزهای گرم به سرعت در حال نزدیک شدن است و در این فصل ، ما منتظریم بهترین مارک های لباس بهاری که کمدهای کمبود ویتامین D ما را ارائه می دهند.

بعد از گذراندن قسمت بهتر سال در تی شرت ، لباس خواب و جوراب (و شاید یک شلوار سخت؟) ، ایده پوشیدن چیزی غیر از لباس راحتی اتاق راحت ممکن است به نظر یک مفهوم خارجی باشد. اما همانطور که دنیا دوباره درهای خود را باز می کند ، شما دلیل بیشتری خواهید داشت تا چیزی را که قرار است دیده شود به خودتان برسانید. و حتی اگر خود را در یک قفل طولانی دیگر قرار دهید ، لباس پوشیدن تحریک کننده است و وقتی چشم به زوم نگاه می کنید نمی تواند چیزی جز تقویت روحیه شما باشد.

روندهای مد در میان ظاهر همه گیر جهانی و احساس متفاوت از آنچه در قبل از آنها وجود داشته است. بنابراین ما شش روند لباس بهاری مخصوص قرنطینه را جمع آوری کردیم تا در نظر بگیریم. خواه پیراهن های امتحان شده و واقعی باشد و هم لباس های منزل غیر قابل انکار و راحت (که ممکن است به تازگی با لباس بیرونی آنها مطابقت داشته باشد) ، این قطعات یک کاره و تمام شده ای است که می خواهید در آنها زندگی کنید. همچنین لباس هایی با فرم- ایجاد جزئیات تضمینی برای شروع هر تماس ویدیویی ناجور. در پیش رو ، 27 مدل از بهترین لباس های بهاری را بخرید تا به کمد لباس خود به روزترین موردی را بدهید.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>