27 طرح ناخن بادام که اکنون امتحان کنید

[ad_1]

دفعه دیگر که به مانیکور می روید ، سعی کنید ناخن های بادام را امتحان کنید. اگرچه فشار زیادی برای انتخاب رنگ لاک ایجاد می شود ، اما انتخاب شکل ناخن در هنگام تنظیم پرنیان مانی ، اگر نه بیشتر از اهمیت برخوردار است. دور کلاسیک است ، مربع بیانیه سازی است ، و پاشنه بلند جسورانه است. ناخن های شکل بادامی ، با الهام از حدس شما ، شکل بیضی شکل نام آنها ، از هر سه بهترین است. آنها شیک ، مدرن هستند و به لطف نوک کمی نوک تیزشان لمس می شوند.

هنرمند ناخن و سفیر سالی هانسن هانا لی می گوید: “اشکال بادام بسیار چاپلوس و شیک است و با ناخن های بلند بهتر کار می کند.” اگر ناخن های شما به طور طبیعی کوتاه است ، دستیابی به کمال بادام ممکن است به کمک اکریلیک یا اکستنشن نیاز داشته باشد اما ارزش آن را دارد که با توجه به 27 ایده ناخن بادام زیر ، قضاوت کنید.

تمام محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما بصورت مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>