27 هدیه برای Taurus 2021: ثابت قدم ترین علامت زودیاک را بخریم

[ad_1]

بهار با شکوه خود شکوفا شده است ، به این معنی که فصل ثور به خوبی در حال انجام است. اما قبل از اینکه بوی گلهای رز را متوقف کنید ، ضرب و شتمی بخرید تا برای Taurus هدایایی بخرید که تولد علامت زمین را با انحطاط بیشتر می کند. کسانی که تحت رفتاری آرام و بی سر و صدا همراه با یک تلاش و اطمینان ساکت شناخته می شوند ، بهترین کسانی هستند که می توانند درخواست کنند ، تحت نشانه دوم زودیاک (متولد 20 آوریل تا 20 مه) هستند. بنابراین این تولدی نیست که شما بخواهید از آن چشم پوشی کنید – و ما به اندازه کافی هدیه زودیاک مورد تایید تائورس داریم که بتوانیم دور آن را بگردیم.

متخصص روانشناسی و متخصص نجوم ، مایلس جانسون ، یکی دو چیز راجع به ستاره ها می داند ، بنابراین ما درمورد اینکه انتظار می رود در این فصل توروس چه انتظاراتی داشته باشیم ، و چه کسی می تواند آرزوی هدیه ای را برای مردم توره داشته باشد ، در نظر گرفتیم. آنها گفتند: “اگر شما به انحطاط نیاز داشته باشید (یک غذای شیرین دیگر ، یک چرت 15 دقیقه ای اضافی ، و آن چیز گران را از بین ببرید) ، می توانید همه اینها را به گرداوری Taurus بیاندازید که به شدت با زیبایی ، راحتی و ارزش سر و کار دارد.” زرق و برق.

پس چگونه گاو ثابت قدم را در مدار خود وا می دارید؟ از بودن نترس اضافی. زیرا در حالی که ثور هنوز یک علامت زمین است ، توسط زهره ، سیاره عشق و زیبایی اداره می شود – این بدان معنی است که آنها از هدایایی که حواس را خوشایند می کنند و انرژی زنانه می دهند ، قدردانی می کنند. “با فصل Taurus ، شما می خواهید مواردی را که در زندگی کسی ارزش ایجاد می کند برجسته کنید. این امر کمتر در مورد عملکرد و کاربرد و بیشتر در مورد پیشرفت است. “این زمان برای هدیه دادن شراب انار جالبی است که در هر روز عادی بیش از حد انحطاط احساس می کند یا آن کیف فلزی Telfar که هیچ کس به آن نیاز ندارد ، اما همه می خواهند. فصل ثور زمان بریدن گلهای تازه و هدیه دادن آنها بدون دلیل است ، خرید آن شمع گران قیمت که به سوراخ های بینی شما عشق می ورزد یا ماسک صورت کلاژن طلای 24k را امتحان کنید که به شما احساس می کند با الیزابت تیلور و دیاهان بهترین دوست هستید کارول

در نهایت ، اگر نگران این هستید که بیش از حد با هدیه ثور خود را فراموش نکنید ، این کار را نکنید. اکنون زمان آن است که آنها را با گنجینه های مجللی که به آنها احساس ملکه (یا پادشاه) که هستند احساس کنند. “ثور به سادگی در مورد اینکه چه چیزی کاربردی است نمی پرسد ، بلکه آنچه عاشقانه ، انحطاط و افسون را به زندگی فرد دعوت می کند. این فصل همه چیز در مورد آوردن هدایایی است که واقعیت را به خیالی تبدیل می کنند ، هرچقدر هم گران باشد. ”

پیشاپیش ، 27 هدیه برای برج ثور بخرید که بدون شک وسوسه خواهید شد آن را برای خود نگه دارید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>