29 بهترین فیلم بر اساس کتابهایی که در حقیقت ارزش دیدن دارند

[ad_1]

تعداد زیادی فیلم بر اساس کتاب وجود دارد. تعداد بسیار کمی وجود دارد خوب فیلم های مبتنی بر کتاب.

این ضربه ای به هالیوود نیست – متناسب کردن طرح رمان و شخصیت در چند ساعت سرگرمی می تواند چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که بهترین فیلمهای ساخته شده بر اساس كتابها بیشتر از اینكه یك برگردان واقعی از یك كاغذ جلد پرفروش باشند ، بیشتر شبیه یك قطعه همراه هستند. برخی ، مانند اقتباس فیلم 2019 از زنان کوچک، با داستان بازی کنید یا صحنه های جدید اضافه کنید تا مخاطب مدرن را به خود جلب کند. دیگران از درخشش و براقیتی که هالیوود به همراه دارد بهره مند می شوند. نسخه فیلم نتفلیکس از به همه پسرهایی که قبلا دوستشان داشتم، به عنوان مثال ، با یک موسیقی متن جذاب همراه است که صفحه نمایش عاشقانه را بالا می برد.

در زیر برخی از بهترین فیلم های مبتنی بر کتاب های موجود در حال حاضر برای پخش را پیدا خواهید کرد. ما همچنین رمان های واقعی را به آنها الهام بخشیدیم تا بتوانید به لیست خواندن خود اضافه کنید. در اینجا هیچ فرصتی برای خستگی وجود ندارد. (به موارد بیشتری نیاز دارید؟ ما همچنین راهنمای بهترین فیلم های مبتنی بر رمان های عاشقانه را داریم.)


همه محصولات برجسته زرق و برق توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>