29 بهترین نمایش واقعی جنایت که می توانید در Netflix ، Hulu ، HBO و موارد دیگر پخش جریانی کنید

[ad_1]

بهترین نمایش های جنایی واقعی فراتر از یک سریال است: آنها بخشی از گفتگوی فرهنگی هستند. به یاد داشته باشید که Netflix ببر ببر: قتل ، ضرب وشتم و جنون در سال 2020 همه را اسیر کرد؟ همه چیزهایی بود که هرکسی می توانست درباره آن صحبت کند این قدرت یک نمایش خوب-جنایی واقعی است.

و تعداد بسیار زیادی در آنجا وجود دارد: آیا موارد هولو را دیده اید عمل، یک سریال کوچک که در آن قتل واقعی دی دی بلانچارد ، مادری مبتلا به سندرم مونهاوزن توسط پروکسی است که عمداً دخترش کولی را بیمار کرده است؟ یا کارگردان آوا DuVernay وقتی آنها ما را می بینند ، کدام نژاد پرستی را که در سیستم عدالت کیفری بیداد می کند ، آشکار می کند؟ همچنین ، حال کلاسیک های این سبک را فراموش نکنیم ساختن قاتل، کثیف جان ، و داستان جنایی آمریکا.

جرم واقعی پدیده ای تمام عیار است که دامنه انواع مختلف رسانه ها را می گیرد. پادکست هایی مانند سریال و جنگیر جنسی همیشه در اسلات برتر iTunes هستند. مستندهایی مانند بچه ها به سرعت در شبکه های اجتماعی ویروسی می شود و صدها میم را به دنیا می آورد. اینکه چرا این سبک بسیار محبوب است ، همچنان یک معما باقی مانده است. شاید ما آن را دوست داشته باشیم زیرا به ما کمک می کند زندگی خود را در چشم انداز قرار دهیم. شاید این ذهنیت تصادف اتومبیل باشد – ما فقط نمی توانیم نگاهمان را دور کنیم. در هر صورت ، اشتهای فرهنگ ما برای جرم واقعی به جرم بحرانی رسیده است ، به همین دلیل ظاهراً هر هفته یک فیلم جدید ، نمایش تلویزیونی یا انتشار مستند وجود دارد.

چیزهای زیادی برای هضم وجود دارد ، بنابراین در زیر برای بهترین نمایش های جنایی واقعی ، انتخاب کنید. پیشنهاد ما این است که آنها را با برخی از کمدی ها بشکنید. همه چیز در مورد تعادل است.


همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>