31 اسیر معروف که به خاطر کانون توجهات متولد شدند

[ad_1]

اگر مجبور بودیم یک علامت زودیاک را که در هالیوود پربار است حدس بزنیم ، این لئوس است. لئو های معروف به چند دلیل در تجارت نمایش رایج هستند. از طرف دیگر ، لئوس – به ویژه افراد مشهور لئو – دارای استعداد نمایشی (duh) هستند. همچنین گفته می شود افرادی که زیر علامت آتش متولد می شوند بلند پرواز هستند (منطقی است). یکی دیگر از ویژگی های مشترک لئو: آنها دوست دارند احساس مهم بودن کنند. این دستورالعمل مناسب برای کسی است که می خواهد آن را در صنعت سرگرمی تهیه کند. برای اثبات کافی به جنیفر لوپز ، بن افلک و دمی لواتو نگاه کنید.

اما ، گول نخورید. بازیگران و نوازندگان تنها لئوس های معروف نیستند. سیاستمداران و سلطنتی نیز وجود دارد (wink، Meghan Markle، wink). اعتماد به نفس ، جذابیت و جذابیت آنها آنها را ستاره های طبیعی می کند. برای بیشتر افراد مشهور لئو به مطالعه ادامه دهید. (و فراموش نکنید که فال ماهانه خود را بررسی کنید.)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>