31 بهترین فیلم تابستانی که مانند یک تعطیلات کوچک احساس می شوند

[ad_1]

تابستان اینجاست – و بهترین فیلم های تابستانی نیز همینطور. اگرچه تهیه کت و ژاکت برای فصل بسیار جالب بود ، اما همچنین در آن زمان از سال است که تمام کاری که می خواهید انجام دهید این است که از شهر خارج شوید. البته این همیشه ممکن نیست ، بنابراین ما بهترین چیز بعدی را داریم: کاناپه شما و 31 فیلم درباره افرادی که در محیط تعطیلات در کنار هم هستند.

این فیلم ها حتی فقط برای چند ساعت بهترین راه برای فرار هستند. زیرا بهترین فیلم های تابستانی شما را به دنیای دیگری منتقل می کند – از سفر به تاکستان در کشور شراب با ایمی پولر و مایا رودولف در یک عروسی در جزایر یونان با مجوز از ماما میا. هر آنچه را تماشا می کنید ، می توانید آرام بنشینید و مناظر زیبا را تماشا کنید.

بنابراین یک piña colada (یا سه عدد) بگیرید و از بهترین فیلم های تابستانی موجود برای پخش امشب لذت ببرید.


تمام محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>