35 هدیه برای مادران جدید در سال 2021: ایده های هدیه روز مادر از زنان واقعی

[ad_1]

یافتن هدایای روز مادر برای مادران جدید می تواند مانند یک اختلاف بین گرفتن چیزی برای او یا کودکش احساس شود. گرچه مورد آخر قطعاً مورد قدردانی است ، اما چند مرحله مهم به اندازه ماههای اولیه پدر و مادر بودن استرس زا هستند – و تضمین هدیه مناسب برای اولین روز مادر او بخصوص مهم. او در قلمرو ناشناخته ای قرار دارد و بین خواب کافی ، بازگشت راحت به زندگی روزمره و سازگاری با وظایف بی پایان پس از زایمان که با مراقبت از یک کودک انسانی واقعی به وجود می آید ، ادامه کار با همه چیز غیرممکن است. (و این قبل از آن بود که همه گیری جهانی آغاز شود.)

مادران همسر آن را دریافت می کنند ، بنابراین ما از 17 زن خواستیم آنچه را که دریافت کرده اند (یا آرزو می کنند) بلافاصله پس از زایمان به اشتراک بگذارند. قنداق ، سبزه ، و سبد هدیه مادر جدید (ahem ، کیک پوشک) احتمالاً در ثبت نام کودک او مشخص شده است و اگر می خواهید یک مادر آینده را با هدیه های متفکرانه در روز مادر تعجب کنید ، می تواند تا این حد پیش برود. بنابراین خواه در خرید دوست ، عزیز یا همکار باردار خود باشید ، به دنبال بهترین توصیه های پیش رو برای بهترین هدیه برای مادران جدید امسال باشید.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>