37 لباس مهمان عروسی تابستانی برای ساحل ، BBQ ، و مراسم بیشتر در سال 2021

[ad_1]

در سال 2020 چیزهای زیادی متوقف شد ، بنابراین اگر در حال خرید لباس های میهمان عروسی تابستانی هستید ، فردی در زندگی شما احتمالاً به روز خاص و طولانی منتظر خود نزدیک می شود. همزمان با شروع واکسیناسیون و بازگشایی شهرها در سراسر کشور ، مرغ عشق از قرنطینه خارج می شود تا عروسی های رویایی خود را به واقعیت تبدیل کند – چه آنها تصمیم بگیرند مراسمی کم فشار انجام دهند و چه “مینی پول” محبوبیت بیشتری را انتخاب کنند.

برای کسانی که در حال شروع مجردی در تابستان ، قرار ملاقات یا رابطه ضد ویروس کرونا هستند ، جشن های زیادی وجود دارد – شما می توانید تا نه سال لباس بپوشید و در عروسی شرکت کنید بدون اینکه تلفن های همراه از هر طرف به شما چشمک بزنند. و در حالی که بیشتر زیراندازهای بزرگ با مجالس صمیمی تر جایگزین شده اند ، اما تجلیل از عشق هنوز مانند همیشه دلپذیر است ، به خصوص پس از یک سال دردناک. بنابراین ، خواه به یک مکان خنک در کنار ساحل بروید یا به یک بام پشت بام بروید ، انتخاب لباس های میهمان عروسی تابستانی ما را انجام دهید که کار را به پایان می رساند.

تمام محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>