41 بهترین فیلم خوب برای حفظ روحیه

[ad_1]

بهترین فیلم های خوب باید شما را سرحال و پر از شادی کنند – و این دقیقاً همان چیزی است که ما داریم همه در نقاط مختلف زندگی ما نیاز داریم. وقتی فقط چیزهای زیادی برای پذیرش وجود دارد ، گاهی اوقات تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که در کاناپه خود فرو بروید و بهترین فیلم های احساسی را که Netflix ، Amazon Prime Video ، Hulu و سایر سرویس های پخش جریانی ارائه می دهند تماشا کنید. و اگر می خواهید یک اسلای سفید پنجه ای به مخلوط اضافه کنید … سلام ، ما یک دستورالعمل برای آن داریم.

اگر احساس کمبودی می کنید ، وقت آن نیست که به تماشای فاجعه ها یا تریلرهای قاتل سریالی بپردازید. (اما اگر آن موارد باشد هستند مورد شما ، ما اینجا و اینجا recs داریم.) این یک روحیه برای کلاسیک های نوجوان است (سلام ، روز تعطیل Ferris Bueller یا آن را روشن کنید) یا یک کمدی عاشقانه جدیدتر نت فلیکس مانند به همه پسرهایی که قبلا دوستشان داشتم– فیلم هایی با فضای شیرین و درام کم خطر که اندورفین شما را تقویت می کند. مانند از نظر قانونی بلوندال وودز می گفت: “اندورفین شما را خوشحال می کند!”

در اینجا یک لیست کامل از بهترین فیلم های خوب برای اضافه کردن به صف پخش شما وجود دارد.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>