41 بهترین ویبراتور برای زنان از نظر مشتریان بسیار خوشحال

[ad_1]

حتی اگر شما و همسرتان رابطه جنسی منظمی دارید که به پشت سرتان می چرخد ​​، سرمایه گذاری در یکی از بهترین ویبراتورها برای خانم ها مشکلی ندارد. در حال حاضر به صورت انفرادی سوار می شوید؟ خوب ، دستان شما کار می کند ، اما آن را از متخصصان بگیرید – یا برخی از بازرسان جدی و هیجان زده: یک ویبراتور حتی بهتر کار می کند.

اگر به دنبال بهترین ویبراتور برای خانم ها هستید (یکی از مواردی که سناریوهای جیغ زدن را به بالش مانند بازی کودک به نظر می رساند) ، متوجه شدیم که اسباب بازی های جنسی نفوذ کرده ، توسط زوج های همجنس پوشیده می شوند ، مناسب سفر هستند و حتی برای وقتی با هم اتاقی ها زندگی می کنید و می خواهید سرگرمی جدید خود را در DL داشته باشید ، یک حالت آرام داشته باشید. خود را یک حرفه ای می دانید؟ ما همچنین قدرتمندترین اسباب بازی ها را پیدا کردیم که به راحتی در لرزاننده ها ، خرگوش ها و حلقه های لذت شما قرار می گیرند.

بنابراین ، چه در سه سال گذشته در یک رابطه از راه دور بوده اید یا قبل از قرنطینه هرگز به لرزش گیر نرسیده اید ، این فرصت مناسب برای افزودن برخی از لرزش های ناشی از ناله به زندگی شما است. برای اینکه کارها برای شما آسان شود ، 41 بهترین لرزاننده را برای خانمها پیدا کردیم که همه آنها طبق نظر بازرسان بسیار مشتاق که (خوشبختانه) از بهم خوردن پیچ خوردگی انگشتان پا ترس نداشتند. لذت بردن.

تمام محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>