45 بهترین فیلم رمز و راز که حدس شما را تا پایان نگه می دارد

[ad_1]

زیبایی بهترین فیلم های رمزآلود این است که آنها غریزه انسانی ما را طعمه می کنند تا به دنبال پاسخ س toالات باشند. اگر ندانیم چه اتفاقی خواهد افتاد ، ممکن است دیوانه کننده باشد و با این وجود وقتی یک فیلم معمایی است آن را دوست داریم غیرممکن پیش بینی کردن حتی اگر آن را تا آخرین ثانیه در لبه صندلی خود قرار دهید ، حتی بهتر.

چه یک واحد بین المللی برتر باشد و چه یک هیجان روانشناختی ترسناک ، بهترین فیلم های رمز و راز هرگز سرگرم کننده نیستند. تلاش برای تشخیص چیزهای بد از خوب ، حدس زدن اینکه چه کسی دروغ می گوید یا حقیقت را می گوید ، و تلاش برای حل یک جرم همگی معماهای ذهنی است که بی نهایت ناامیدکننده و در عین حال کاملاً سرگرم کننده است.

بنابراین ، با توجه به این موضوع ، لیستی از بهترین فیلم های معمایی را که می توانید امشب پخش کنید ، تهیه کرده ایم. از کلاسیک های آلفرد هیچکاک گرفته تا تریلرهای M. Night Shyamalan ، این انتخاب ها هر ژانر را در بر می گیرد. اگر حال و هوای کمدی دارید ، چیزی سبک مانند را امتحان کنید مرغ عشق. طرفداران وحشت شیفته این افراد خواهند شد برو بیرون و هفت در همین حال ، کسانی که یک درام متحرک را ترجیح می دهند ممکن است لذت ببرند ورود مهم نیست که چه نوع فیلم رمز و راز را احساس می کنید ، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم.


همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>