456 بررسی پوست: در اینجا آنچه در مورد این محصولات قابل تنظیم برای ملانین غنی فکر کرده ایم

[ad_1]

پاک کننده های ژل اساساً برای پوست من یکی از ضروریات هستند – گونه های من در طول روز خشک می شوند در حالی که پیشانی من بسیار براق است. با رطوبت هوا در انفجار کامل در نیویورک ، من در جستجوی یک پاک کننده بوده ام که صورت من را از تمام عرق ، خاک و آلاینده های ناشناخته ای که دست به دست هم نشین شهر می شوند بدون خشک کردن من پاک کند. ژل پاک کننده Green Bae با از بین بردن لکه ها ، از صاف و لطیف ابریشمی استفاده می شود. مخلوط روغن درخت چای و آب شکوفه پرتقال پوست من را کاملاً بیدار می کند ، در حالی که اسید سالیسیلیک قبل از اینکه فرصتی برای نشان دادن داشته باشد ، هر گونه شکستگی جوانه را هدف قرار می دهد. بوی پاک کننده در ابتدا کمی قوی است اما کم رنگ شدن آن خیلی طول نمی کشد. در حالی که من به طور کلی از هر چیزی با بوی قابل توجه اجتناب می کنم ، این مورد برایم مهم نبود زیرا ترکیبی از نت های گیاهی و میوه ای به اثر طراوت بخش کلی اضافه می شود.

تونیک آه! لوسیون مانند یک مشت شیرین به نظر می رسد و بو می دهد و پوست من را پس از چند بار استفاده ، درخشان تر می کند. و کاملاً هیچ لکه ای از این فرمول سبک وجود ندارد ، که من قبل از رفتن به رختخواب کارهای عادی خود را کمی نگران کردم. با این حال ، هنگامی که آن را قبل از مرطوب کننده Day Hack استفاده کردم ، متوجه برخی از لایه برداری ها شدم ، که یک اشکال بود.

در مورد آن مرطوب کننده Day Hack ، این برای من کمی مات بود. در حالی که این محصول خامه ای احتمالاً جام مقدس کسانی است که مستعد چربی و درخشش بیش از حد هستند ، اما پوست ترکیبی من بعد از خشک شدن سفت شد.

تصویر ممکن است حاوی: بطری ، شیکر و لوسیون باشد
تصویر ممکن است حاوی: انسان ، شخص ، مواد آرایشی و بطری باشد

تونیک آه! لوسیون درمانی

تصویر ممکن است حاوی: بطری باشد

مرطوب کننده مات روز هک

Ru Wolle ، سردبیر همیار

من عاشق این هستم که این محصولات دارای محصولات مراقبت از پوست با تمرکز بر روی پوست ملانین هستند ، به ویژه اینکه درک می کنم رنگ های تیره رنگ پوست دارای یک اصل پوستی متفاوت است که صنعت مراقبت از پوست در طی دهه های تحقیق ، توسعه و آزمایش خود از آن چشم پوشی کرده است.

من فقط از سرم Sevenly Delight و Tonic Oh استفاده کردم! لوسیون برای چند روز ، و فکر اولیه من این بود که هر دو محصول به دلیل سبک وزن بودن به خوبی استفاده می شوند. اما پس از چند دقیقه اجازه دهید فرمول به داخل پوست خشک شود ، محصولات شروع به کندن پوست می کنند گویی که نوعی تجمع وجود دارد. من سعی کردم هر دو را جداگانه و بدون هیچ محصول اضافی اعمال کنم و نتیجه مشابهی بگیرم. برای کسی که مرتکب لمس مداوم صورتش شده است ، لایه برداری در عرض چند دقیقه اتفاق می افتد ، و این سخت است که بفهمد محصول کار می کند یا نه.

با این حال ، ژل پاک کننده Green Bae چیزی است که من قطعاً در چرخش خود نگه می دارم. من معمولاً دو مرحله قبل از افزودن مواد پاک کننده انجام می دهم. من از آب مایسل برای پاک کردن آرایش استفاده می کنم ، سپس با صابون آفریقایی سیاه یا صابون پاپایا وارد می شوم و سپس کار خود را با یک ژل پاک کننده تمام کنید. و کمی با Green Bae راه طولانی می رود. تقریباً به اندازه یك سكه كافی بود و مالش چند ثانیه ای روی پوست لازم است تا كف شود و پاك شود. چیزی که من از آن قدردانی می کنم ، برخلاف صابون های دیگرم ، کمبود آب در پوست نیست. کمی رطوبت به شما می افزاید در حالی که احساس تمیز و جیر جیر ایجاد می کند.

تصویر ممکن است حاوی: بطری ، شیکر و لوسیون باشد
تصویر ممکن است حاوی: انسان ، شخص ، مواد آرایشی و بطری باشد

تونیک آه! لوسیون درمانی

تصویر ممکن است حاوی: بطری ، لوازم آرایشی ، پوشاک و پوشاک باشد

سرم غلیظ روشن کننده Sevenly Delight

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>