49 بهترین هدیه برای پرستاران و کارکنان بهداشت و درمان: هدایای متشکرانه متشکرم

[ad_1]

برای تشکر از همه متخصصان مراقبت های بهداشتی در زندگی خود ، به ویژه پس از سال 2020 ، به تعطیلات احتیاج ندارید. اما با توجه به فرسودگی شدید و دل درد ناشی از بیماری همه گیر ، هدایای پرستاران در سن COVID-19 بسیار قابل تأمل است. به یک کار دشوار رسیده است

هر متخصص پزشکی به شما می گوید که این روزها بهترین هدایا برای کارمندان مراقبت های بهداشتی شامل استفاده از ماسک ، واکسن زدن و کمک به محدود کردن شیوع ویروس کرونا است. اما اگر می خواهید هدایای معناداری به آن لیست اضافه کنید ، ما مستقیماً به سراغ منبع ایده های متفکرانه و کاربردی رفتیم. ما با پرستاران سراسر کشور در مورد هر آنچه در لیست خواسته های آنها است صحبت کردیم – و سپس از خانواده و دوستانشان در مورد همه مواردی که قصد دارند به آنها هدیه دهند فقط به این دلیل پرسیدیم. نتیجه نهایی؟ لیستی که دامنه وسیعی از کرم های دستی گرفته تا کوله پشتی قابل شستشو تا سرویس کیت غذا را در اختیار شما قرار می دهد که می تواند به ایجاد احساس آرامش (بسیار مورد نیاز) در زندگی آنها کمک کند.

اگر در زندگی شما یک پرستار ، پزشک یا متخصص مراقبت های بهداشتی وجود دارد ، می دانید که آنها می توانند بیش از هر زمان دیگری از عشق ، قدردانی و تحقیق و تحقیق استفاده کنند. پیشاپیش 49 هدیه برای پرستاران (در طول COVID-19 و بالاتر) تا نشان دهد که به شما اهمیت می دهد.

تمام محصولات برجسته Glamour به طور مستقل توسط سردبیران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>