49 فیلم برتر دهه 90 و همیشه کجا آنها را پخش کنید

[ad_1]

متأسفانه ما به دستگاه سفر در زمان دسترسی نداریم ، اما می توانیم دهه 10 مورد علاقه خود را با بهترین فیلم های دهه 90 موجود در خدمات پخش جریانی مرور کنیم. چون اگر می توانستیم دهه را هر روز دوباره زنده کنیم ، این کار را می کردیم. ما برای همه اینها اینجا هستیم: چوکرها ، مینی بندها ، شلوارهای گشاد ، تعداد زیادی دلگرم کننده قبل از اینترنت.

در حالی که روزهای مراجعه به Blockbuster محلی برای تهیه VHS را از دست می دهیم ، بسیاری از آثار کلاسیک برای انتخاب از طریق Netflix ، Hulu ، Amazon Prime Video و سایر سرویس های جریان وجود دارد. البته یکی از موارد مورد علاقه است بی سر و صدا زیرا اوج مطلق ژانر فیلم های نوجوان است و محبوب ترین قهرمان دهه ، شر هوروویتز را در خود جای داده است. حیرت مایکل جردن در مربیگری Looney Tunes در حرکت بسکتبال حماسی جام جم همیشه دلگرم کننده است. و ما نمی توانیم ذکر کنیم که یکی از طولانی ترین – اما بزرگترین – داستان های عاشقانه در همه زمان ها است ، تایتانیک

با توجه به تعداد شاهکارهایی که از آن دوران بیرون آمده اند ، انتخاب موارد دلخواه تقریباً غیرممکن است. هنوز هم در بین بهترین فیلم های دهه 90 که فکرش را می کردیم ، گشت زدیم. در زیر لیست ایجاد شده را ببینید. و جریان شاد! (PS: اگر فیلم های دهه 80 بیشتر مورد توجه شما هستند ، ما نیز راهنمای آن ها هستیم.)


همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>