5 منبع سلامتی تاسیس آسیایی برای تشویق مراقبت از خود در این هفته (و هر هفته)

[ad_1]

در پی تیراندازی در سالن ماساژ جورجیا که منجر به کشته شدن هشت نفر از جمله شش زن آسیایی شد ، برای بسیاری از اعضای جامعه AAPI یک هفته غیر قابل تصور دردناک بوده است. مطمئناً لحظه ای برای همبستگی است ، اما در عین حال لحظه ای است که باید اولویت اول سلامت و سلامت روان اعضای جامعه AAPI در همه جا باشد.

نویسندگان و روزنامه نگاران آمریکایی آسیایی ، از جمله کتی پارک هونگ و دیون لیم ، نظرات خود را در مورد موج کنونی تبعیض ضد آسیایی و عینیت بخشی جامعه زنان آسیایی به اشتراک گذاشته اند ، اما صحبت کردن (یا حتی تماشای دیگران برای انجام این کار) اغلب با بار خودآزمایی مجدد را اضافه کردید. به همین منظور ، در اینجا لیستی از منابع تندرستی بنیانگذار آسیا برای اعضای جامعه AAPI که ممکن است اکنون و همیشه به پشتیبانی نیاز داشته باشند ، آورده شده است.

این مجموعه در تلاش است تا آگاهی و کاهش لکه ننگی در مورد بیماری های روانی در سراسر دیاسپورای آسیا را ارائه دهد ، و پیوندهایی به خطوط تلفنی بحران ، درمانگران AAPI و پادکست تحت عنوان بهداشت روان Mukbang “گفتگوهایی که فرهنگ آسیایی و بهداشت روانی را روی میز می آورند”

این سازمان که توسط کری ژانگ تأسیس شده است ، تلاش می کند تا از طریق ابتکاراتی مانند برنامه ریزی بهبود بحران و بررسی آنلاین سلامتی جامعه ، اعضای جامعه آمریکایی آسیایی آمریکایی را در جستجوی و بهره مندی از مراقبت های بهداشت روان توانمند و آموزش دهد.

این سازمان به رهبری جوانان “از بین بردن سلامت روان در جوامع آسیایی آمریکایی را با مقابله با افسانه اقلیت مدل” فراهم می کند ، و منابع زیادی را برای جوانان آسیایی آمریکایی که ممکن است در مورد چگونگی گفتگو با اعضای خانواده در مورد مسائل مربوط به سلامت روان تلاش کنند ، فراهم می کند.

این سازمان غیر انتفاعی که به ارتقا health سلامت روان و رفاه جوامع آسیایی آمریکایی و جزیره اقیانوس آرام اختصاص دارد منابعی را ارائه می کند که شامل لیست ارائه دهندگان خدمات در 50 ایالت و سازمان های حمایت از سلامت روان است.

این ائتلاف که در سال 1996 تاسیس شد ، با بیش از 25 سازمان مختلف مستقر در جامعه شیعه در منطقه شیکاگو شریک است تا سلامت جسمی و روانی و سلامتی را در جوامع AAPI اولویت قرار دهد. برنامه های آنها شامل پیشگیری از بیماری ، بهداشت رفتاری و اخیراً COVID-19 در بسیاری از زبانها است.

این مقاله در ابتدا توسط Vogue.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>