51 بهترین نمایش تلویزیونی دهه 2000 – و کجا می توان آنها را پخش کرد

[ad_1]

بهترین برنامه های تلویزیونی 2000s ترکیبی جالب است ، زیرا به طور کلی دهه جالبی برای تلویزیون بود. با شبکه های ویژه ای مانند MTV ، BET ، HBO ، Comedy Central ، WB ، Nickelodeon و کانال دیزنی کاملاً تاسیس شده ، گزینه های بسیار بیشتری نسبت به روزهایی که چهار بزرگ همه برنامه ها را کنترل می کردند ، وجود داشت. اما اوضاع کاملاً به اوج تلویزیون نرسیده بود ، وقتی خدمات پخش جریانی از مشتریان در قالب فصلی کوتاه از 12 اپیزود به مصرف کنندگان می بخشیدند ، روشی که اکنون روند رو به آن دارد.

تلویزیون بیشتر مورد احترام قرار می گرفت ، زیرا HBO راه را برای تلویزیونهای معتبر هموار کرد ، اما شما همان خط لوله اصلی سریال ستاره فیلم تا سریال محدود را امروز ندیدید. به نوعی ، این دوره اوج شکوفایی نوع خاصی از نمایش را رقم زد. اما برخی از موفق ترین های دوران هنوز مانند اینها ادامه دارند آناتومی گری و در فیلادلفیا همیشه آفتاب است.

در دهه 2000 تا 2010 برخی از سنگهای قیمتی واقعی پخش می شدند ، که نشان می دهد تعداد زیادی از آنها هنوز در خدمات پخش جریانی محبوب هستند (دفتر) یا در حال راه اندازی مجدد هستند (دکستر ، دختر شایعه، جنس و شهر) بنابراین چه بخواهید دوباره به یک مورد علاقه قدیمی نوستالژیک بروید ، بفهمید که این همه هیاهو چیست ، یا قبل از بازگشت یک ضربه گیر آن شوید ، یک نمایش عالی در اینجا خواهید یافت.

در زیر می توانید بهترین نمایش های تلویزیونی دهه 2000 را از کجا پخش کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>