51 فیلم برتر در Netflix که می توانید اکنون تماشا کنید (فوریه 2021)

[ad_1]

بهترین فیلم های Netflix همیشه در حال تغییر هستند. با این حال ، مهم نیست که هر ماه چه فیلم هایی را ترک می کنند یا به آن می پیوندند ، شما همیشه می توانید روی سرویس پخش جریانی حساب کنید که چیزی را به شما جلب کند … هرچند خوب است که همیشه می توانید روی Netflix Originals مانند این حساب کنید کسی بزرگ، نیمی از آن ، و گارد قدیمی برای ماندن در صف خود.

مطمئناً شما نیازی به اعتماد به اصل ندارید. در حال حاضر جنس و شهر، مثل آب خوردن، و کلاسیک های بیشتری برای پخش در دسترس هستند (با تغییر آن شما را در پست خود نگه می داریم).

و به لطف فناوری های جدید مانند Netflix Party ، هر زمان که بخواهید می توانید با دوستان خود یک شب فیلم مجازی داشته باشید. از کمدی های عاشقانه مانند به همه پسرهایی که قبلا دوستشان داشتم و دنباله آن به همان اندازه لذت بخش برای کرایه ترسناک تر ، از جمله جعبه پرنده، و کمدی هایی مانند جنیفر آنیستون و آدام سندلر رمز و راز قتل و بین دو سرخس فیلم ، شما هفته ها سرگرم خواهید شد ماهها ، حتی!

پس برای چی منتظری؟ در اینجا بهترین فیلم ها در Netflix برای اطمینان از موفقیت جشنواره فیلم شخصی خود آورده شده است. و مرتباً دوباره بررسی کنید: ما هر ماه عنوان های بیشتری را برای پخش در دسترس قرار می دهیم ، این لیست را به روز خواهیم کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>