51 فیلم برتر Disney Plus برای پخش در حال حاضر ، از جمله سیندرلا برندی

[ad_1]

بهترین فیلم های Disney Plus دارای مقدار کمی جادوی اضافی هستند که سرویس های جریانی دیگر از آن بی بهره اند. وقتی آن رشته ها را می شنوید و آن قلعه آبی را می بینید ، می دانید که چیزی جادویی در شرف شروع است. و گرچه همه فیلم های Disney Plus از نظر فنی یک خانه ماوس نیستند ، سرویس پخش جریانی پیشنهادات خود را برای کرایه مناسب خانواده که همیشه سرگرم کننده است نگه داشته است.

و هنر را فراموش نکنید! از کارتون های دستی گرفته تا چهره های استاپ موشن و عروسک سازی ، دیزنی پلاس از نظر بصری جالب ترین کارهای موجود است. و همه آنها پرفروش نیستند ، اگرچه آنهایی که بخواهید قطعاً در دسترس هستند.

اینجا، زرق و برق بهترین فیلم های Disney Plus را که اکنون در حال پخش هستند جمع آوری کرده است. من تضمین می کنم حداقل یک شب فیلم آماده را در لیست پیدا خواهید کرد. اوه ، و آیا من ذکر کردم سیندرلا با بازی برندی و ویتنی هوستون بالاخره جریان دارد؟ بله رژ لب مات را از بین ببرید و دمپایی های شیشه ای خود را جلا دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>