61 مدل موی کوتاه Pixie برای سال 2021: بهترین مدل های کوتاه کوتاه Pixie

[ad_1]

در حالی که تمایل به خرد کردن موهای ما در این زمان از سال همیشه لگد می زند ، اما در سال 2021 میل به این شدت سخت می شود. شاید اکنون که چراغی در انتهای تونل Covid وجود دارد ، فقط باید از شر وزن کم شده خلاص شویم و یا به سادگی آماده یک تغییر اساسی هستیم ، اما اصلاح موهای کوتاه عمدتا روند رو به رشد دارند. و چرا تا آنجا که ممکن است کوتاه نروید؟

مدت زیادی است که یک فکر نادرست وجود دارد که می گوید موهای شما باید نوعی بیانیه سیاسی یا عمل تند باشد. اگرچه مطمئناً می تواند در مورد تراشیدن سر شما مصداق داشته باشد ، اما این باور قدیمی که موهای بلند نماد نهایی زنانگی است ، نمی تواند واقعیت کمتری داشته باشد. موهای کوتاه به همان اندازه که یک رژ لب پررنگ یا رنگ ناخن است ، یک انتخاب مدل و روش بیان خود است.

هنوز هم ، انجام یک مدل موی کامل پیکسی می تواند ترسناک باشد. خوشبختانه افراد مشهور طول کوتاه تری را با آغوش باز پذیرفته اند ، چه برای بازی در یک فیلم ، چه به افتخار یک فصل جدید ، یا فقط به این دلیل که آنها چنین احساسی دارند – یعنی شما آیکون های زیادی دارید که می توانید از آنها الهام بگیرید. اگر به فکر غوطه ور شدن هستید ، پیشنهاد می کنیم برای بهترین ایده های برش pixie برای سال 2021 پیمایش کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>