8 بهترین بالش ، گوه و بالشتک جنسی برای بردن ارگاسم خود به مرحله بعدی

[ad_1]

مطمئنا ، رابطه جنسی خوب است. اما آیا تا به حال در استفاده از بالش های جنسی به آن مبتلا شده اید؟ همانطور که در ، یک بالش ارگونومیک برای مقاربت یا بازی انفرادی طراحی شده است ، باعث ایجاد زوایای روی حیله و تزویر یا ناجور و موقعیت های جدید بسیار راحت تر قایقرانی (و راحت) است. اگر در کلاس های یوگا شرکت کرده باشید ، احتمالاً مورد مشابهی را تجربه کرده اید: برای رسیدن به برخی از موقعیت ها ، مربی ممکن است ابزارهایی مانند بلوک یا پتو به شما بدهد. این همان کاری است که بالش های جنسی انجام می دهند: رابطه جنسی را در دسترس ، لذت بخش و سرگرم کننده تر کنید.

و به نظر می رسد ، پیدا کردن زاویه یا موقعیت مناسب در هنگام رابطه جنسی یک مسئله رایج است. شرکت اسباب بازی های جنسی Dame 1600 نفر از اعضای جامعه Dame Labs آنها را مورد بررسی قرار داد و از آنها پرسید کدام محصول بدون ارتعاش “بیشترین بهبود را خواهد داشت [their] زندگی جنسی. ” برای هر دام ، “81 درصد پاسخ دادند که آرزو می کنند کاش با همسرشان زاویه بهتری پیدا کنند و یا برای دستیابی به آن مرتباً از بالش یا بالشتک یدکی استفاده کنند.”

بالش های موقعیت جنسی می توانند کمک خوبی به اتاق خواب (یا هرجایی که شما انجام می دهید) باشند ، خصوصاً اگر طبق گفته پزشک متخصص طب لگن و نویسنده رابطه جنسی بدون درد: راهنمای خود درمانی برای زندگی جنسی مورد نظر شما، دکتر هدر جفکوات ، شما دارای مشکلات حرکتی هستید. جفکوات می گوید: “بالشتک ها برای تغییر وضعیت در صورت داشتن گردن ، کمر ، مفصل ران یا زانو عالی هستند.” زرق و برق. بالش های جنسی کمک می کنند مقداری از این فشار از بدن ما خارج شود تا رابطه جنسی لذت بخش باشد ، نه دردناک.

اصولاً ورود بالش جنسی به زندگی عاشقانه شما ضرری نخواهد داشت. در حقیقت ، احتمالاً عکس این عمل را انجام می دهد و به شما کمک می کند تا به انواع مختلف ارگاسم برسید. پیش رو ، به گفته متخصصان ، هشت بالش برتر جنسی.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>