9 نوع سوتین ، متخصصان لباس زیر از انواع مختلف پستان قسم می خورند

[ad_1]

خرید سوتین می تواند باعث ایجاد رعب و وحشت ، احساسات و کاملا ناامیدکننده شود. خیلی اوقات ، فرآیند یافتن سوتین مناسب انواع برای مشاعره شما با سوال دیگری عجین شده است: “آیا شما اندازه سوتین مناسب را خریداری می کنید؟” اما انتخاب چیزی که متناسب با شکل پستان شما باشد فراتر از پایین آوردن حرف فنجان و شماره باند مناسب است. بله ، هر دو برای تناسب اندام و راحتی مهم هستند ، اما موارد زیادی وجود دارد که باید هنگام خرید لباس زیر مناسب بدن خود را در نظر بگیرید – به همین دلیل ما به متخصصان مراجعه کردیم تا بدانیم دقیقاً در (مجازی) به دنبال چه چیزی هستید. راهرو سوتین.

گرچه ممکن است نگاه شما به سمت سبک های مد روز که به نظر می رسد به زیبایی روی خط گردن قرار گرفته باشد ، جلب شود ، اما متخصصان متناسب با حجم ، شکل و موقعیت سینه از عوامل مهمی هستند که می توانند به شما در درک بهتر بدن کمک کنند – و در نهایت مشخص کنید که کدام سبک ها شما احساس می کنید بهترین خودتان هستید. برای تجزیه و تحلیل همه چیزهایی که در مورد انتخاب انواع سوتین با توجه به اشکال مختلف پستان آموخته ایم ، به پیمایش ادامه دهید.

حجم پستان

هنگامی که به دنبال سوتین جدید هستید ، آسان است که تحت تأثیر گزینه های موجود قرار گیرید (فکر کنید سوتین های بدون بند ، سوتین های بالشتک قابل تبدیل ، سوتین های فشار چند منظوره ، سوتین های پوششی کامل – می دانید لیست همچنان ادامه دارد). اگر حتی قبل از رسیدن به دکمه تسویه حساب گیر کرده اید ، کورا هارینگتون ، متخصص لباس زیر و نویسنده کتاب در جزئیات صمیمی: چگونه لباس زیر را انتخاب کنید ، بپوشید و دوست داشته باشید، می گوید حجم پستان (یا پر بودن) شما می تواند نشانگر راحتی و حمایت از سوتین باشد.

هارینگتون اینگونه تجزیه می کند: سینه ها می توانند از پایین پر ، از بالا پر یا دور تا دور پر باشند. این دسته بندی ها به اندازه بزرگ بودن قفسه سینه شما ارتباط بیشتری ندارند و بیشتر درمورد محل قرارگیری بافت روی پستان شما هستند: آیا بیشتر وزن زیر ارتفاع پستانک متمرکز می شود؟ در بالا؟ یا به طور مساوی توزیع می شود؟ اگر از محل افتادن بافت کاملاً مطمئن نیستید ، هارینگتون می گوید شما می توانید با خم شدن به جلو و نگاه کردن به نیمرخ پستان ، به راحتی متوجه شوید.

با احترام از بلا گراچی

سینه های پایین: سینه بندهای بالکن MVP شما هستند

اگر بیشتر بافت پستان شما از ارتفاع نوک پستانک پایین تر باشد ، ممکن است متوجه شوید که سینه بندهای پوشاننده کاملاً در قسمت بالا قرار دارند. هارینگتون به یک دلیل بالکن را دوست دارد: این سوتین های باند مانند برای بلند کردن و یکنواخت کردن توزیع وزن طراحی شده اند تا قسمت جلوی آن پر شود. سبک مش Cuup که به سختی وجود دارد یک است زرق و برق مورد علاقه سردبیر است ، در حالی که اگر می خواهید در سوتین روزمره خود کمی سکسی داشته باشید ، شماره توری و ظریف توری Journelle عالی است. برای حداکثر پوشش و حداکثر راحتی ، به دنبال سوتین هایی با پوشش پارچه ای انعطاف پذیر که به سینه قالب می شوند ، بروید.

سوتین بنفش محض
سوتین بالکن آبی

سینه های پر رویه: با دم ، هوای خود را خارج کرده یا با پوشاندن کامل آنها را نزدیک نگه دارید

Spillage نام بازی برای افرادی است که از بالا پر هستند ، بنابراین مگر اینکه به دنبال اثر کیک روی بشقاب بروید (ما شما را می بینیم!) ، هارینگتون می گوید شما یا سوتینی می خواهید که در آن باز باشد بالای فنجان (مانند دم یا بالکن) یا سوتین راس بلند (که برای پوشاندن بیشتر معمولاً شبیه یک فنجان نیمه با مش یا پارچه کشسان است). بسته به شکل فنجان ، اینها می توانند سوتین های تی شرت یا سوتین های کانتور باشند. سوتین اوج بلند فریا گزینه مناسبی برای انواع سایزهای نیم تنه است در حالی که سوتین تی شرت امضا شده ThirdLove اگر شما بخواهید جلوه ای صاف به بلوز بدون آستین یا تاپ مخزن کم تیپ بدهید ، عالی است. (PS: سبک پرفروش ThirdLove همچنین به عنوان سوتین پرستاری در صورت حضور در بازار سوتین های بارداری وجود دارد.)

سوتین صورتی برهنه

سوتین Apex با بیان Freya

سوتین تی شرت عشق سوم

ساپنا پالپ ، مدیر عامل شرکت Journelle ، می گوید زرق و برق سینه هایی که از بالا و پایین گرد هستند و به همان اندازه پر هستند ، از سبک های نازک و بدون خط بیشتر استفاده می کنند. سوتین های مثلثی یا دستبندهای طولی هستند بوسه سرآشپز برای پوشش سبک بدون حفاری – و آنها اغلب در سبک های مسابقه ای یا هالتر هستند که در بالای صفحه های روی حیله و تزویر بسیار زیبا به نظر می رسند.

سوتین موکا رنگی گردن

Bralette مثلث مش مشکی

تصویر محصول

Bralette توری Hanky ​​Panky Signature

شکل پستان

پالپ می گوید ، انتخاب سوتین مناسب متناسب با شکل “برای راحتی و حمایت” یک ضرورت است. پالپ و هارینگتون هر دو نوع کار و انواع پستانها را در اثر کار خود دیده اند ، اما انواع باریک ، جمع و جور یا نامتقارن از رایج ترین آنها هستند.

سینه های پیش بینی شده

با احترام از بلا گراچی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>