A How I Met Mother Your Sequel Series با بازی هیلاری داف به هولو می آید

[ad_1]

که لیزی مک گوایر راه اندازی مجدد متاسفانه هرگز به Hulu راه پیدا نکرد ، اما ما بهترین چیز بعدی را دریافت می کنیم: هیلاری داف در یک چگونه مادرت را ملاقات کردم سریال دنباله ای spin-off در شبکه پخش جریانی ، بنام چگونه با پدر شما ملاقات کردم. کت و شلوار!

و خبرها بهتر می شوند. ضرب الاجل گزارش می دهد که به این سریال ده قسمت سفارش داده شده است ، این بدان معناست که با ممنوعیت یک اتفاق عجیب و بعید ، ما قطعاً آن را خواهیم دید. چالش Binge-Watch پذیرفته شد.

اصلی چگونه مادرت را ملاقات کردم از سال 2005 تا 2014 اجرا شد و در یک سری از فلاش بک ها ، معمار دوست داشتنی تد (جاش رادنور) با یک سری از زنان آشنا شد و عاشق آنها شد ، تا اینکه سرانجام یک عشق واقعی خود را پیدا کرد ، مادر بچه هایی که به آنها گفت داستان به.

وقتی سریال تمام شد ، یک خلبان برای یک نسخه زنانه ، چگونه با پدرت ملاقات کردم، برای CBS برنامه ریزی و حتی فیلمبرداری شد. در این فیلم گرتا گرویگ بازی کرد و شخصیت ها با شخصیت اصلی ارتباط نداشتند هیمیم دسته؛ فقط یک پیش فرض مشابه داشت. پس از آن پیش نرفت ، بازگو می کند ضرب الاجل، تعداد بیشتری بارگیری و به روزرسانی بیشتر وجود داشت و اکنون ، سرانجام ، یک اسکریپت از این ما هستیم آیزاك آپتاكر و الیزابت برگر ، مجری برنامه های نمایشی ، آن را به تولید می رسانند.

این سریال به عنوان “اسپین آف” با بازی داف در نقش “سوفی” ، شخصیت اصلی داستان و داستان توصیف می شود ، هرچند مشخص نیست که سریال جدید با سریال اصلی ارتباط دارد یا چگونه. اینطور نیست که او سومین بچه مخفی Mosby یا هر چیز دیگری باشد.

کارتر بیز و کریگ توماس ، خالقان سریال اصلی در بیانیه ای گفتند: “بچه ها ، من یک داستان باورنکردنی برای شما تعریف می کنم: این داستان این است که چگونه دو نویسنده آنقدر خوش شانس بودند که برنامه تلویزیونی رویایی خود را برای 9 فصل انجام دادند و اکنون به مشعل را به یک تیم خلاق جدید الهام گرفته با داستان باورنکردنی خود برای گفتن ، داستان چگونه با پدر شما ملاقات کردم ما از اشتیاق و چشم انداز آنها افتخار می کنیم و مشتاقانه منتظر کمک به آنها هستیم تا یک داستان جدید افسانه ای را تعریف کنند با تشکر از همه هیمیم طرفداران آنجا که منتظر آن بودند. “

داف اضافه کرد ، “من در کار حرفه ای خود به طرز باورنکردنی خوش شانس بودم که شخصیت های فوق العاده ای را بازی کردم و مشتاقانه منتظر بازی در نقش سوفی هستم. به عنوان یک طرفدار بزرگ چگونه مادرت را ملاقات کردم، من افتخار می کنم و حتی کمی عصبی هستم که کارتر و کریگ در دنباله کودکشان به من اعتماد می کنند. آیزاک و الیزابت درخشان هستند و من نمی توانم صبر کنم تا در کنار آنها و همه نبوغ آنها کار کنم. فقط در اینجا fangirling برای پیوستن به Hulu Originals و خانواده های 20 ام. من می دانم که این کفش های بزرگی است که باید پر شود و من خوشحالم که 6 ½ را در آنجا می ریزم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>