AP $ Rocky در مورد رابطه با ریحانا برای اولین بار بحث می کند و او را “یک” می نامد

[ad_1]

AP دلاری راکی ​​و ریحانا به خاطر حفظ زندگی خصوصی ، خصوصی ، مشهور هستند. اطلاعات کمی در مورد روابط آنها با مردم وجود دارد ، غیر از این واقعیت است که آنها از خارج ، بسیار عاشق به نظر می رسند. اما اکنون یک AP $ Rocky ، متولد Rakim Mayers ، سرانجام اطلاعات بیشتری در مورد زندگی عاشقانه خود با خواننده “Diamonds” به اشتراک می گذارد.

که در GQدر گزارش جلد ماه مه ، خواننده رپ “Fuckin Problems” وقتی از ریحانا در مورد رابطه آنها سوال شد ، صریحاً در مورد ریحانا صحبت کرد. وی در حین مصاحبه با او تماس گرفت و گفت: “عشق زندگی من” و اضافه كرد “خانم من”.

پاسکال لو Segretain / گتی ایماژ

رپر به GQ که داشتن در یک رابطه یک همسری “بسیار بهتر” از مجرد بودن است: “وقتی یکی را بدست آوردید خیلی بهتر است. او [Rihanna] به احتمال زیاد ، به عنوان مثال ، یک میلیون مورد دیگر. فکر می کنم وقتی می دونی ، می دونی او یکی است. “

در گذشته A $ AP Rocky’s با کندال جنر ، شانل ایمان ، ایگی آزالیا و تیانا تیلور ملاقات می کرد. شایعات در مورد او و بنیانگذار Fenty Beauty از سال 2013 پس از اینکه او در مورد او صحبت می کرد شروع به پخش کرد تور جهانی الماس. با این حال ، یک منبع گفت مردم در نوامبر سال 2020 که هنرمندان قطعاً زن و شوهر هستند.

وقتی نوبت به والدین بودن می رسد ، AP $ Rocky پذیرای این ایده است. وی در پاسخ به س askedال در مورد داشتن فرزند گفت: “اگر این در سرنوشت من باشد ، کاملا”.

“من فکر می کنم من در حال حاضر یک پدر هستم! همه این مادربزرگ ها در حال حاضر پسران من هستند – در مورد چه چیزی صحبت می شود! ” او قبل از ادامه با خنده اضافه کرد ، “نه ، اما دوست دارم ، من فکر می کنم من یک پدر باورنکردنی ، فوق العاده شگفت آور هستم. من یک کودک بسیار مگس خواهم داشت. بسیار. “

با وجود جدی بودن در مورد یکدیگر ، ریحانا و AP $ Rocky رابطه خود را برجسته نمی کنند. آنها به ندرت توسط پاپاراتزی عکس گرفته می شوند ، و حتی اگر آنها به شدت مشهور هستند ، اما همچنین به نظر می رسد طبیعی هستند (یا حداقل سعی می کنند).

شاید آنها بتوانند آلبوم مشترکی منتشر کنند ؟! می توانم خواب ببینم ، درست است؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>