Augustinus Bader The Cream Review: چرا ارزش هر سنت را دارد

[ad_1]

رازآورترین راز زیبایی در این سال یک جادوگر چهره یا جادو نبود زن خانه دار واقعیتزریق مورد ستایش – این آگوستینوس بادر کرم بود ، یک مرطوب کننده بی ادعا و ساخته شده توسط یک دانشمند 60 ساله آلمانی که هرگز در این صنعت کار نکرده است ، چه برسد به اینکه یک دنبال کننده اینستاگرام داشته باشد. و با این وجود با وجود نداشتن هیچ یک از منابع سنتی که باعث موفقیت یک برند زیبایی یک شبه می شود – مانند سخنگویان مشهور پرداخت شده ، تبلیغات میلیونی یا بسته بندی صورتی هزار ساله – آگوستینوس بادر به عنوان یک خواب آلوده از طریق دهان به دهان تبدیل شد.

در طی دو سال از زمان راه اندازی ، “کرم معجزه آس” AB از اشلی گراهام ، کیت بوسورث و ویکتوریا بکهام (که از آن زمان آغازگر مرطوب کننده با نام تجاری است) مورد استقبال قرار گرفته است. زرق و برق همانطور که مطمئنا تصور می کنید حتی یک جایزه زیبایی برای بهترین مرطوب کننده نیز به آن اعطا کرده است. بنابراین قبل از این که حتی از لوله سنگین آبی و مسی کرم مشهور آن که قدمت آن 265 دلار برای 50 میلی لیتر است ، استفاده کنم ، من اساساً قرار بود عاشق آن شوم – قیمت لعنت شود.

اما تنها نوع اعتیاد به مواد مخدره که من واقعاً به آن توجه می کنم اعتیاد به مواد مخدر برای ویرایشگر زیبایی است. اگر همکاران پر محصول من در مورد این موضوع خسته کننده هستند ، فکر می کنم باید از بسته خارج شود. و هفته ها هر ویرایشگر من می دانستم که در مورد کرم با لحنی که فقط می توانم آن را محترمانه توصیف کنم ، گفته بود. من آماده بودم که معجزه جرقه بدر خودم را تجربه کنم.

Agusitnus Bader The Cream- Glamour Beauty Awards 2019

کرم آگوستینوس بدر

عجیب و غریب ، من بلافاصله به خاطر آن سقوط نکردم (نگران نباشید ، یک پیچ و تاب دوم به زودی دنبال خواهد شد). مطمئناً کرم صورت خوبی بود. بافت سبک به سرعت جذب شده و پوست من مناسب به نظر می رسید ، اما دقیقاً اینگونه نبود وای من احساس می کردم یک لایه نازک در بخش مرطوب کننده خیلی کار نمی کند – که ظاهرا بعداً فهمیدم ، حتی آن چیزی نیست که کرم ادعا می کند انجام می دهد. این بیشتر یک جوان کننده پوست است. این برند همچنین یک کرم غنی برای پوست خشک به فروش می رساند ، با افزودنی هایی مانند آووکادو و روغن آرگان برای کمک به آبرسانی بیشتر. اما من با اصل کار را شروع کردم ، فکر کردم این کافی است.

برای اینکه بیشترین تأثیر را از مواد موثره بگیرم ، همان کاری را انجام دادم که چند دوست و آرایشگر دیگر به غیر از شستشوی صورت توصیه کرده و محصولات دیگر را فراموش کرده بودند. فرمول بدر بر اساس TFC8 (Trigger Factor Complex 8) ساخته شده است ، یک کوکتل اختصاصی با بیش از 40 ماده مختلف ، از جمله ویتامین ها و اسیدهای آمینه. این هدف برای تشویق بازسازی و بهبودی است – پروفسور بدر در واقع فرمول را پیدا کرد در حالی که بدنبال راه حل هایی برای کمک به سوختن سریع بازماندگان بود – و TFC8 سلول های بنیادی شما را فعال می کند ، سلول هایی که برای ترمیم خطوط ریز ، لکه های تیره و منافذ قابل مشاهده کار می کنند . من شنیده ام که مواد موجود در آن برای جایگزینی سایر مراقبتهای پوستی کافی است ، بنابراین خودم را وقف یک نوع سبک زندگی یک مرحله ای کردم و منتظر شدم تا پوست من مانند اینکه از آبگرم خارج شده ام شروع کند. و بعد منتظر شدم

“من نمی فهمم که چرا من توسط AB دور نمی شوم ، مشکلی برای من پیش آمده است؟” من به یکی از دوستانم پیام دادم سطح سردرگمی من در مواجهه با وسواس دیگران بسیار زیاد بود. وی با ظرافت انتخاب كرد كه به قسمت دوم س myال من پاسخ ندهد ، به من گفت: “من آن را دوست دارم.” چیزی به وضوح با من اشتباه بود.

من نیاز به تجدیدنظر در استراتژی خود داشتم. از نظر عقاید ، بعد از اینکه عادت داشت پوست من در لایه های مختلفی ساندویچ شود – من یک فرد کاملاً مراقبت از پوست با 11 قدم بودم – این دلیل بر این است که اگر یک مرحله اصلاح شود ، . پس از تحقیقات بیشتر ، من فهمیدم که واقعاً نیازی به من نیست که کالاهای دیگرم را کاملاً کنار بگذارم. کرم های Augustinus Bader به گونه ای ساخته شده اند که موارد زیادی را هدف قرار می دهند: خطوط ریز ، چین و چروک ، کمبود آب ، قرمزی ، از بین رفتن خاصیت ارتجاعی و اندازه منافذ. از لحاظ تئوری ، می توانید از آنها به تنهایی و به عنوان همه در یک استفاده کنید. اما تنها قسمت مهم این است که TFC8 ابتدا صورت شما را لمس می کند تا بتواند نفوذ کند. آنچه در بالا اضافه می کنید کاملاً به خود شما بستگی دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>