‘Baby Blonde’ سایه ظریف افراد مشهور است

[ad_1]

ما شاهد احیای موهای دهه 90 و 00 هستیم. ما از زمان تحصیل در مدرسه ابتدایی ، نوارهای سر ، نوارهای سر و پروانه ها را دوباره زنده کرده ایم ، اما روند بعدی مو که در گرم است منفجر می شود؟ این کار همه چیز را به عقب برمی گرداند ، به زمانی که ما مژه های بزرگ بامبی و موهای فرشته نرم و ابریشمی خود را دوست داشتیم.

در حقیقت ، رنگ ملایم رشته های پیش دبستانی ایده اصلی “کودک بلوند” است که به دنبال بازسازی موهای بلوند روشن تر است که برخی از کودکان نوپا از کوچکی دارند.

به نام رنگ مو نگاه کنید و “بلوند کودک” معمولاً به عنوان یک بلوند پلاتین کم رنگ نشان داده می شود ، اما متخصصان رنگ آمیزی مانند رومئو فلیپه از برزیل از تکنیک های پیشرفته رنگ مو برای ایجاد سایه ابعاد زیبا و احساس طبیعی تر و ذاتی برخوردار هستند. به گفته ولا ، “بور کودک نرم” ، رهبر در ایجاد مو بورهای چند بعدی ، نشانه خود را از موهای ظریف کودکان می گیرد که “کاملاً جلوه های نور و سایه را نشان می دهد”.

روش نقاشی سایه های كروبی كودك را با رنگ سفید و آفتاب با ته رنگ و ریشه های عمیق تركیب می كند تا جلوه ای جوان تر اما طبیعی داشته باشد ، نه یک پلاتین تمام عیار.

لیس های طلای سبک تر را به قسمت های جلویی و موهای کودک زده و سپس از طریق تاج و طول ها به صورت یکپارچه بافته می شوند.

اما شرایط نیز به همان اندازه مهم است. رشته های براق و نرم چیزی است که این سایه را از بین می برد ، بنابراین درمان های براق و ماسک های مغذی یکی از عناصر اصلی مراقبت از این رنگ هستند.

سایه محبوب افراد مشهور است ، از جمله سوفیا ریچی که در حال حاضر اجرای خوشمزه ای از رنگ ایجاد شده توسط رنگ آمیزی مو و ملکه بالایاژ ، Tauni Dawson را تحریک می کند.

شناخته شده است که مارگوت رابی طرفدار گرایش واقع بینانه تر و ملایم تر به پلاتین است.

برای اطمینان از اینکه فوق العاده به نظر می رسد ، با نورپردازی رنگ طلایی مناسب برای رنگ پوست خود ، با رنگ شناس خود کار کنید. مهارت در ایجاد یک کنتراست زیبا است که رنگ های طبیعی شما را روشن می کند.

و برای چرخش جذاب سایه ، رنگ را در اطراف بخشهای قاب بندی صورت حتی بیشتر روشن کنید.

این داستان در اصل در ظاهر شد Glamour UK.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>