Bachelorette ، کیتی تورستون ، می گوید که فصل او با یک ملت لیسانس “اول” پایان می یابد

[ad_1]

همیشه دغدغه رفتن به یک فصل وجود دارد ، به خصوص در مورد همه چیزهایی که در جریان است ، اما من نگرانی هایم را ابراز کردم و احساس کردم بسیار مورد حمایت قرار گرفته ام. با گذر از آن احساس طراوت و شادابی می کردم. احساس کردم یک فصل سرگرم کننده با مردان بزرگ است. حضور تایشیا و کیتلین در آنجا نیز شگفت انگیز بود ، بنابراین در کل یک تجربه عالی بود.

برخی از نگرانی هایی که ابراز داشتید چه بود؟

فقط می خواستم تجربه خوبی باشد. نه فقط برای من ، بلکه برای بچه ها ، برای لیسانس ، به ویژه [I wanted to know] که آنها گوش می دهند و تغییرات مهمی را ایجاد می کنند.

در فصول گذشته ما شاهد برخی موضوعات مهم بحث شده مانند نژاد ، دین و جنسیت بوده ایم. آیا آن مکالمات را در فصل شما نیز خواهیم دید؟

مکالمات متعددی وجود دارد که انجام آنها مهم است – به عنوان مثال شامل رابطه جنسی – اما همچنین ، خانواده ، طلاق ، از دست دادن یکی از عزیزان. این مکالمات بسیار واقعی است و این مردان داستان های شگفت انگیزی برای به اشتراک گذاشتن دارند. من واقعاً از تماشای آن برای لیسانس ملت بسیار هیجان زده ام.

آیا شما در مورد پول و امور مالی صحبت می کنید؟ احساس می کنم به ندرت مطرح می شود.

سوال خوبی است من یادآوری نمی کنم که این اتفاق بیفتد ، زیرا چیزهای زیادی وجود داشت که من روی آنها تمرکز داشتم. من زن مستقل خودم هستم. من نگران پول نیستم. من میتوانم از خودم مراقبت کنم. [Laughs.]

کریس هریسون میزبان بود وقتی در فصل مت بودید ، و اکنون تایشیا و کیتلین است. بزرگترین اختلافات در چه مواردی وجود داشت؟

چیزی که من بیشتر دوست داشتم این است که این دو زن این را پشت سر گذاشته اند. آنها می توانند توصیه های زیادی به من ارائه دهند که من توانستم قلب آنها را قبول کنم زیرا آنها آن را زندگی کرده اند ، آنها آن را پشت سر گذاشته اند ، آنها می فهمند. مکالمات خاصی وجود دارد که می توانم با دوست دختر داشته باشم و مطمئناً دوست ندارم با پدرم مثل مجموعه های فانتزی یا دلشکستگی داشته باشم. آنها آنجا بودند که از ابتدا تا انتها واقعاً از من حمایت می کنند ، و من خیلی ممنونم از آنها.

تایشیا آدامز ، کیتی تورستون و کیتلین بریستوو

کریگ Sjodin / ABC

کیتلین چیزهای زیادی را پشت سر گذاشت در فصل او و به دلیل رابطه جنسی ناعادلانه مورد قضاوت قرار گرفت. آیا شما به طور خاص در مورد آن با او صحبت کرده اید؟

بله ، ما قطعا در مورد آن صحبت کردیم. شما بچه ها قرار است برخی مکالمات پیرامون آن را ببینید زیرا سال 2021 است و مهم این است که ما درباره آن صحبت کنیم ، به خصوص با شرکای خود.

در یک شریک زندگی به دنبال چه چیزی هستید که شاید در گذشته نداشته اید؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>