Beautyblender Bio Pure Review: اسفنج آرایشی گیاهی

[ad_1]

سال 2021 است و تقریباً هر چیزی که بخواهید یک گزینه گیاهی دارد – از ناگت های مرغ گرفته تا چرم ساخته شده از آناناس. حتی ابزار زیبایی مورد علاقه شما نیز تغییر رنگی سبز داده است.

اسفنج جدید Beautyblender Bio Pure از 60٪ نیشکر تجدید پذیر ساخته شده است و آن را به پایدارترین نوآوری برند تبدیل کرده است. در حالی که تمام Beautyblenders در واقع کاملاً قابل بازیافت هستند ، این اسفنج با استفاده از مواد سازگار با محیط زیست بیشتر از پرش ، کار را یک قدم جلوتر می برد. این اساساً به یک فرآیند تولید ترجمه می شود که میزان انتشار CO2 کمتری دارد و ضایعات آب کمتری ایجاد می کند.

اسفنج ها همچنین در ایالات متحده ساخته می شوند ، که باعث کاهش انتشار کربن در حمل و نقل بین المللی می شود و بسته بندی بیرونی اسفنج از مواد بازیافتی پس از مصرف ساخته می شود (به این معنی که از پلاستیک های جدید استفاده نمی شود). Beautyblender همچنین قصد دارد تا طی چهار سال آینده تمام بسته بندی های خود را به این پلاستیک PCR منتقل کند.

اسفنج Beautyblender Bio Pure قابل تجزیه نیست ، اما مانند تمام اسفنج های این مارک ، وقتی کار با آن تمام شد ، می توان آن را در بازیافت همراه با بسته بندی بیرونی آن ریخت (این برای من خبر جدید است!). در حالی که روند تولید کمی گران است ، مخلوط کن Bio Pure با تلاش 20 دلاری ، همان قیمت اصلی ، برای تشویق خریداران به دوام بیشتر به فروش می رسد.

این همه خوب و خوب است ، اما اگر مانند اصل اصلی کار نکند ، اسفنج دیگری خواهد بود که به سمت سطل بازیافت هدایت می شود. من وقتی صحبت از اسفنج های آرایش می شود بسیار گیرا هستم – من هرگز یک لباس زیبایی Beautyblender را که واقعاً دوست داشته باشم پیدا نکردم – بنابراین عصبی بودم که این مواد جدید تحمل نمی کند.

با این حال ، خوشحالم بگویم که من واقعاً آن را به OG ترجیح می دهم. من فهمیدم که ماده BioPlush نسبت به اسفنج معمولی کمی کرک و شکننده است ، که به نظر من بعد از یک هفته شکستن آن بهترین عملکرد را دارد دو این نرم افزار به آسانی اسفنج کلاسیک بود – فقط به یاد داشته باشید که ابتدا آن را خیس کنید ، سپس آن را روی پوست خود بچسبانید (یعنی گزاف گویی کنید) – و من همان روش بدون درز ، برس هوا و پایه را از پایه ، کانسیلر و رژگونه دریافت کردم.

واقعاً دلگرم کننده است که ببینیم مارک ها قدم های واقعی برای پایدارتر شدن برمی دارند. (علاوه بر Bio Pure ، نام تجاری متعهد شده است که فرآیندهای پایدارتری را برای همه محصولات خود به وجود آورد.) و اگر آرایش من برای آن بهتر به نظر می رسد ، واقعاً بهترین مدل برای هر دو جهان است.

بی نظیر بی نظیر

beautyblender Bio Pure Sensible Green Makeup Sponge

Bella Cacciatore همکار زیبایی در است زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>