‘Billie Eilish: The World’s a Little Blurry’: 10 لحظه جذاب از مستند جدیدش

[ad_1]

او همچنین نشان می دهد که فیلمبرداری موزیک ویدئو “When the Party’s Over” ، که در آن لوله ها به چشم او متصل می شدند تا یک اثر گریه آور ایجاد کنند ، باعث تحریک تیک های او شد. در یک لحظه کاملا صریح ، بیلی نشان می دهد که او “به خاطر سندرم توره” “گه های دیوانه ای” مرتکب شده است: “من لعنتی یک بار لیوان را در دهانم شکستم به خاطر آن.” او سپس توضیح می دهد که یکی از حقه های او نیش زدن به چیزی فوق العاده سخت است: “فقط به این دلیل که مغز من شبیه است ،” این کار را بکن. “

او تصور نمی كرد كه اورلاندو بلوم هنگام ملاقات با او كیست.

شاید یکی از بزرگترین افشاگری ، اما جالبترین: در کواچلا ، کیتی پری و اورلاندو بلوم با بیلی تماس می گیرند که می گوید طرفدار زیادی دارد. کیتی اگر دوست داشته باشد در مورد فشارهای ستاره شدن صحبت کند ، یک گوش دوستانه به بیلی ارائه می دهد و او را در آغوش می کشد. وقتی بیلی به تریلر خود برگشت ، برادرش به او می گوید بلوم بازیگر این فیلم بود دزدان دریایی کارائیب. بیلی اعتراف می کند که نمی دانست او کیست – “من فکر کردم این فقط یک شخص کیتی پری است که با او آشنا شده است” و از آن لحظه می خندد.

در کل یادآوری می شود که بیلی هنوز یک نوجوان است.

در حالی که او ممکن است یکی از مشهورترین خواننده های کره زمین باشد ، بومی لس آنجلس هنوز فقط یک نوجوان است و این مستند از طریق لحظات لطیف این موضوع را به ما یادآوری می کند ، مانند صحنه ای که جشن تولد هفدهمین سالگرد تولد خود را در یک پیست یخ جشن می گیرد و هیجان خود را از گرفتن گواهینامه رانندگی در یک لحظه ، پدر بیلی قبل از اولین اتومبیل انفرادی خود با شیرینی یک سخنرانی خوب ارائه می دهد و می گوید: “سرعت خود را کم کن. سعی کنید آن را کشف کنید. اگر یک چرخش اشتباه انجام دادید ، برگردید و چرخش درست را انجام دهید. “

کوین مازور / AMA2019

ما در مورد رابطه ای که او مخفی نگه داشته است یاد می گیریم.

در حالی که بیلی معمولاً در مصاحبه های مربوط به زندگی عاشقانه اش بسیار خصوصی است ، اما این مستند نشان می دهد که او با خواننده رپ برندون “Q” آدامز رابطه داشته است. بیلی و کیو “من تو را دوست دارم” را از طریق تلفن با یکدیگر رد و بدل می کنند ، اما در غیر این صورت جزئیات مربوط به رابطه آنها فقط از طریق قطعه قطعه است. (شایان ذکر است: وقتی ما برای اولین بار آنها را در این مستند با هم می بینیم ، بیلی 16 ساله است. او 22 ساله است.) روابط بی نظیر و منبع ناامیدی بیلی به نظر می رسد. در یک صحنه ، او ابراز تاسف می کند که Q هرگز در رویدادی که به آن دعوت شده نشان داده نشده است. در دیگری ، او نشان می دهد که او پس از مشت زدن به دیوار برای شکستن دست به اورژانس رفته است. پس از نزدیک به یک سال از این فراز و نشیب ها و برخی توصیه های والدینش ، او تصمیم می گیرد به همه چیز پایان دهد.

سلامت روان از اهمیت حیاتی برخوردار است.

هشدار ماشه: خودکشی ، خودزنی ، افسردگی. در طول این مستند بر اهمیت بهداشت روانی و تعیین مرزها تأکید شده است. در یک صحنه ، بیلی ناراحت است زیرا توصیف می کند که چگونه هرگز اجازه ندارد لحظه بدی را در انظار عمومی داشته باشد یا اینکه در مورد آن در شبکه های اجتماعی نوشته شود یا به اشتراک گذاشته شود. مادرش از او دلجویی می کند و می گوید تیمش بهتر می تواند از بیلی محافظت کند. مادرش بسیار شفاف و معتبر است و خاطرنشان می کند ، “نوجوان بودن وحشتناک است. بچه ها افسرده هستند. زمان ترسناکی است. ”

بیلی در مورد ناامنی های خود در این سند باز است – حتی به بینندگان نگاهی به مجله او پر از متن و نقاشی های تاریک ، و همچنین یک دیوار اتاق خواب پوشانده شده از اشعار و افکار سرزده می اندازد. بعضی از این عبارات می خوانند ، “خیلی خالی ، خیلی ضعیف ، و تنها.” “یک نشانه روی بازوی من است.” “برای اینکه همه نمی دانند من همیشه چه کسی هستم.” “یک احساس شدید از پایان مطلق.” “حتی اگر اینگونه نباشد درد می کند.” من خیلی درد دارم. ” “شما نیاز دارید.” “مهم نیست که چه اتفاقی بیفتد ، من شکسته خواهم شد.”

بیلی می گوید وقتی جوانی داشت تیغ و باند ایدز در اطراف اتاقش پنهان بود و باعث می شد که خودش خونریزی کند زیرا فکر می کرد لیاقتش را دارد. اما در حالی که این خواننده در مورد بهداشت روانی خود صریح است ، او می گوید که هرگز قصد نداشت اظهارنظر بزرگی در مورد آن انجام دهد. با این حال ، شهرت و واکنش او به ترانه هایش باعث شد که او بفهمد افراد کافی درباره چیزهایی مانند افسردگی و خودکشی صحبت نمی کنند – چیزی که او قول می دهد تا زمانی که شغلش شکوفا شود در موردش باز بماند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>