Blake Lively اجازه می دهد رایان رینولدز موهای خود را رنگ کند و شواهد ویدئویی وجود دارد

[ad_1]

اگر سرانجام به رابطه ای مثل رابطه بلیک لایولی و رایان رینولدز نرسم ، آن را نمی خواهم. در آخرین فرارشان به عنوان نسخه هالیوود از مارشال و لیلی ، رینولدز به همسر نه ساله خود کمک کرد تا موهای خود را رنگ کند. (به یاد داشته باشید مردم ، ما هنوز در همه گیر هستیم)

“آن زمان من آرایشگر خود را پیدا کردم ،” دختر شایعه ستاره در روز ولنتاین ، 14 فوریه ، همراه با یک فیلم Timelapse از رینولدز و لایولی که موهای خود را برش داده و رنگ ریشه هایش را در خانه گذاشته است ، ارسال شده است.

در آوریل 2020 ، لایولی از آرایشگر Rona O’Connor برای ارسال لباس بسته بندی دست ساز برای استفاده در قرنطینه تشکر کرد. او در آن زمان به شوخی گفت: “این واقعیت که شما برای رسیدن به این حق بهvancityreynolds اعتماد می کنید ، باعث می شود که نگران سلامت عقل شما باشم.” “اما به هر حال چه کسی به مو نیاز دارد؟”

هیچ راهی واقعی برای تشخیص اینکه این فیلم در آن زمان گرفته شده است یا رینولدز از آن زمان تمرینات زیادی داشته است وجود ندارد ، اما یک چیز قطعی است: ددپول بازیگر کار تحسین برانگیزی انجام داد. “بخش بندی واقعا خوب است …” چشم کویر جاناتان ون نس ، مربی موی خود ، اظهار نظر کرد. فقط به نتایج نگاه کنید:

اینستاگرام / @ blakerively

رینولدز که هرگز شانس خود را برای ترول کردن مادر فرزندانش از دست نداد ، ویدیوی شخصی خود را در روز ولنتاین با قایق سواری با سورتمه سواری در یک تپه برفی به اشتراک گذاشت. وی این پست اینستاگرامی را زیرنویس کرد: “ولنتاین من برای همیشه قابل پیش بینی است.”

بله ، به نظر می رسد بلیک لایولی و رایان رینولدز کاملاً این وضعیت قرنطینه را رقم زده اند … و همچنین والدین می توانند. در مصاحبه اخیر وی با ویگ در مورد توصیه هایی که به مادر جدید جیجی حدید کرد ، لایولی اجازه داد این حرف را بزند که او از کمد صحبت می کند … جایی که از سه دخترش مخفی شده بود.

در مورد رینولدز ، او می گوید ترفند بزرگ کردن بچه هایش با Lively به هم چسبیده است. “من فقط سعی می کنم تا آنجا که ممکن است حضور داشته باشم. ما مثل اینکه من فیلم فیلم می گیرم و همسرم فیلم می گیرد از هم جدا نمی شویم و می خواهیم به همه جای کشور سفر کنیم و همه با هم می رویم. ” “من فکر می کنم این بهترین قسمت این بوده است که ما واقعاً زمان زیادی را از هم نمی گذرانیم. من وقت زیادی را با دخترانم می گذرانم. “


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>