Bridgerton Star Regé-Jean Page کاملاً تقلبی از نمایش خودش در شنبه شب زنده داشت

[ad_1]

بریجتون ستاره Regé-Jean Page فقط خودش را ساخت شنبه شب زنده اولین بار و این همه آن چیزی بود که شما خواننده عزیز می توانستید به آن امیدوار باشید.

همه چیز با مونولوگ او شروع شد ، که شامل بسیاری از اعضای فریاد مخاطبان و دقیق ترین توصیف آن بود بریجستون همیشه: “نمایشی که باعث شد همه از مادرانشان پیام بفرستند و بگویند ،” می دانید چه؟ هرگز ، من فکر نمی کنم که ما باید این را با هم تماشا کنیم. “

در طول برنامه زنده 20 فوریه ، پیج در مورد شهرت خود پس از دوک هاستینگ بحث کرد ، که به ظاهر یک شبه این بازیگر انگلیسی را به یک نام محبوب تبدیل کرد. “این یک نمایش نژادی است. “پیج گفت:” به همین دلیل ، مردم ممکن است مرا با این نمایش دودزا ، نفسانی و دودآمیز مرتبط کنند. “

او اصرار دارد قبل از شروع پخش موسیقی سخیف ، “من هیچ چیز شبیه شخصیت خود نیستم ، The Duke”. “من در واقع کاملا خجالتی هستم. صحبت در مورد خودم سخت است زیرا خوب. من فقط می خواهم گوش کنم. ” فکر نمی کنم بتوانم به درستی توضیح دهم که چرا آنقدر گرم بود اما داغ بود. شاید این شراب قرمز بود که او از هیچ جا بیرون کشید.

وقتی او از “رابط شخصی” خود ایدی برایانت و اگو نوودیم قسمت مورد علاقه خود در این برنامه را می پرسد ، اگو می گوید ، “من نمی دانم … قسمت پنجم ، 55 دقیقه بعد.” IYKYK

داره بهتر و بهتر میشه. پیج آواز می خواند ، کلوئه فینمن به عنوان دافنه بریجرتون ظاهر می شود و او دوباره می گوید “من برای تو می سوزم”. راستش را بخواهید ، فقط مونولوگ کامل را برای تأثیر کامل تماشا کنید.

اما این جایی نیست که بریجتون فراخوان ها پایان می یابد. یک طرح کامل وجود دارد که به درام دوره بخار Netflix اختصاص دارد. در حقیقت ، مونولوگ حتی تنها باری نبود که پیج در آن شب گفت “من برای تو می سوزم”.

در اواخر اپیزود ، پیج دوباره در سایمون باست ، دوک هاستینگز ، در طرحی شامل تیراندازی یک صحنه جنسی با بریجتون فیبی داینور (البته با بازی فینمن). به طور خاص ، صحنه ماه عسل در قسمت 6.

پیج درست قبل از آن گفت: “من برای تو می سوزم ، دافنه” بریجتون “کارگردان” کیت مک کینون قبل از معرفی بازیگران به یک جفت هماهنگ کننده صمیمیت با بازی پیت دیویدسون و مایکی دی ، مجموعه را صدا می زند و صحنه را پاک می کند. همانطور که انتظار داشتید پیش می رود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>