Caitlyn Jenner پرونده های اداری را برای نامزد شدن به عنوان فرماندار کالیفرنیا معرفی می کند

[ad_1]

کانیه وست تنها شبه کارداشیان نیست که انگشتان پا را در استخر سیاست فرو می برد. کیتلین جنر به تازگی اعلام کرده است که برای تصدی فرمانداری کالیفرنیا کاندید خواهد شد. وی این خبر را از طریق یک بیانیه مطبوعاتی که در کانال های خود در شبکه های اجتماعی ارسال شده است ، اعلام کرد و بیان داشت که “مقالات رسمی” را برای راه اندازی کمپین کیتلین برای کالیفرنیا ثبت کرده است. انتخابات بعدی فرمانداری در کالیفرنیا در نوامبر 2022 – یک سال و نیم دیگر برگزار می شود – اگرچه فشار جدی برای فراخوان فرماندار فعلی گاوین نیوزوم وجود داشته است ، در این صورت انتخابات ویژه زودتر برگزار می شود.

در اعلامیه خود ، جنر بیش از 50 سال به عنوان یک ساکن کالیفرنیا ، تجربه نمایندگی ایالات متحده در المپیک و کار خود “کمک به پیشبرد جنبش برای برابری” ذکر کرد ، و خود را “اخلالگر دلسوز” خواند. وی سپس انتقاد کرد که نیوزوم در تلاش برای محاصره در ایالت و حکومت “یک حزب” از دموکراتها است.جنر در این اطلاعیه وابستگی حزبی را مشخص نکرد.

واکنش فوری آنلاین منفی بود. تمام نظرات برتر در مورد پست اینستاگرام جنر برخی از نسخه های “نه” است. لحن آن در توییتر نیز مشابه بود ، جایی که یک کاربر به طور دیپلماتیک پاسخ داد: چرا افراد مشهور فکر می کنند رهبران خوبی خواهند کرد؟ تلاشهای ناموفق بسیار زیاد. “

یکی دیگر از آنها پاسخ داد: “من می خواستم از این حرف بخندم اما یادم می آید آخرین باری که یک شخص مشهور کاندیدا شد و از این بابت خندیدم که او رئیس جمهور ایالات متحده شد” ، بله ، هرگز هرگز نمی گویم.

به یاد داشته باشید که توییتر در مورد تصمیم گیری در مورد انتخابات تصمیم گیری نمی کند.

کالیفرنیا سهم مشهورانی را دارد که به فرمانداری تبدیل شده اند ، از جمله رونالد ریگان که به کاخ سفید رفت و آرنولد شوارتزنگر ، که دوباره به بازیگری روی آورد.

تا لحظه نوشتن این مقاله ، هیچ یک از اعضای مشهور خانواده کیتلین جنر درباره کمپین وی اظهار نظری نکرده اند. ما شما را در جریان نگه می داریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>