Caitriona Balfe پیام تولد شیرین خود را به “هابی کار” Out Helander سام Heughan نوشت

[ad_1]

بیگانهاست سام هیوگان در 30 آوریل 41 ساله شد و او این همه آرزوی خیرخواهانه را از عزیزانش دریافت کرد – اما هیچ کدام از این پست ها بیشتر از پست های لباس خود ، کیتریونا بالفه نبود.

در صفحه نمایش ، هیوگان و بالف بازی جیمی و کلر را بازی می کنند ، عاشقانی که در سفر به زمان زندگی می کنند و با آن روبرو می شویم ، شیمی بزرگ. در خارج از صحنه ، بالفه خوشبختانه ازدواج کرده است اما هنوز به علاقه تلویزیونی خود نزدیک است.

“تولدت مبارک به این افسانه یک مرد … ممکن است امسال تمام سلامتی ، خوشبختی و موفقیت شایسته شما را به ارمغان بیاورد. خوشحالم که شما را می شناسم و بسیار سپاسگزارم که به اندازه کافی خوش شانس بودم که شما را به عنوان سرگرمی کار خود در اختیار شما قرار دادم … خیلی عاشق Hoooohan xxxx هستم. ” وی همچنین تصویری از وی را در حال تماشای فوتبال روی تلفن خود منتشر کرد و از ناحیه پا آسیب دید ، اما این ممکن است کار یک آرایشگر با استعداد باشد.

پس از فراموش کردن برچسب زدن به او در توییت اصلی ، بافل سپس برای افزودن وی به نقل از توییت خود نقل قول کرد. گیر خوب!

او پاسخ داد ، “با تشکر بالف !!! عشق بله! xx “

جشن دوستی در اینستاگرام ادامه یافت ، جایی که بالف ویدیوی کوتاهی از هوگان در حال حرکت چهره ای مسخره با حرکت آهسته منتشر کرد.

Balfe این کلیپ را با عنوان “تولد این انسان مسخره تبریک می گویم …. فکر می کنم این ویدیو خیلی خوب خلاصه اش می کند .. !!! ها باشد که امسال همه چیزهای عالی که لیاقت شما را دارند به ارمغان بیاورد …. …. “

هوگان از روی حساب خودش سلفی پس از تمرین را منتشر کرد و خاطر نشان کرد که 41 تکرار از چند تمرین مختلف را انجام داده است ، اگرچه شوخی کرد که این تعداد تصادفی است زیرا او در واقع فقط 29 سال سن دارد (سام هیوگان در واقع 41 ساله است).

او همچنین نوشت: “بسیار ممنون از همه کسانی که برای من آرزو های تولد فرستاده اند ، احساس می کنند خیلی دوست دارند!” درست است ، سام ، ما شما را دوست داریم. شاید ما شما را به خوبی Caitriona Balfe نمی شناسیم ، اما شما را دوست داریم. به طور جدی. خیلی زیاد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>