Cara Delevingne از بلوند به جالبترین سایه قهوه ای طبیعی رفت

[ad_1]

برای کسانی که به دلیل ضرورت شروع به فرار از جلسات رنگ آمیزی سالن کردند (بخوانید قرنطینه) و از آن زمان ترجیح خود را نسبت به ظاهر کمی ساده کشف کرده اند ، شرکت خوب فراوان است. این هفته ، Cara Delevingne با استفاده از یک شگ تازه و قهوه ای روشن بی ادعا ، که توسط مارا روزاک ، و با رنگ جیمی لوین اجرا شد ، میانه پیمایش Instagrammers را متوقف کرد.

روزاک می گوید: “کارا از بافت طبیعی بسیار خوبی در موهای خود برخوردار است و من می دانستم که یک پارچه نرم بلند برای تقویت این بافت مناسب است.” من از اواخر دهه 70 اوایل دهه 80 الهام گرفتم روزهای سریع عزیزم اسکیت باز خیلی حس می کنه کارا با حفظ نرمی و لطافت طبیعی ، از یک هیجان واقعی راکر / اسکیت باز برخوردار است. ”

به نظر می رسد که Delevingne این کلمه را شنیده است که “mousy” ممکن است بلوند جدید باشد – و جی جی حدید و هایلی بیبر قبل از او این را نشان می دهند. رنگ جدید Delevingne باعث خنک شدن متمایز و خنک می شود ، ظاهری که با بافت لایه ای سبک تر جسورتر می شود. یک تقارن دلپذیر از طریق ظاهر آسترینی بارانی که توسط هنرمند آرایشگر مولی آر استرن به کار رفته است ، افزوده شده رنگارنگ با چوکر تنیس رنگین کمان Adina’s Jewels مطابقت دارد. غذای آماده؟ بهترین جلوه های زیبایی از تمرکز بر شخصی سازی ساخته شده اند. بگذارید شخصیت شما راهنمای شما باشد.

این داستان در ابتدا ادامه داشت Vogue.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>