CDC می گوید آمریکایی های کاملا واکسینه شده می توانند (عمدتا) استفاده از ماسک را متوقف کنند

[ad_1]

ما در حال ورود به مرحله جدیدی از بیماری همه گیر ویروس کرونا هستیم که 583000 نفر در ایالات متحده و بیش از 3 میلیون نفر در سراسر جهان جان خود را از دست داده است.

مرکز کنترل بیماری (CDC) در تاریخ 13 مه اعلام کرد که دیگر ماسک را برای آمریکایی هایی که کاملاً واکسینه شده اند توصیه نمی کند ، به این معنی که شما هر دو دوز واکسن های تایید شده Pfizer یا Moderna یا یک بار واکسن جانسون و جانسون را دریافت کرده اید و دو هفته برای تأثیر واکسن اختصاص داده شده است. این تنها دو هفته پس از تخفیف CDC برای اجرای ماسک در فضای باز برای شهروندان کاملا واکسینه شده است.

اکنون ، به نظر می رسد کسانی که متناسب با این لایحه هستند می توانند در خارج از خانه بدون ماسک بروند و در داخل خانه فقط با چند استثنا. “اگر شما به طور کامل علیه # COVID19 واکسینه شده اید ، می توانید فعالیت های خود را بدون پوشیدن ماسک یا 6 فوت فاصله از سر بگیرید ، مگر در مواردی که طبق قوانین فدرال ، ایالتی ، محلی ، قبیله ای یا سرزمینی ، از جمله. راهنمای مشاغل محلی و محل کار »، حساب رسمی سازمان در توییت همراه با پیوند به رهنمودهای بیشتر.

این تنها به روزرسانی برای افرادی نیست که کارتهای واکسن را حمل می کنند. در این وب سایت همچنین آمده است: “افراد كاملاً واكسینه شده می توانند به دنبال قرار گرفتن در معرض معلومات ، از انجام آزمایش خودداری كنند ، مگر آنكه ساكن یا كارمند یك م facilityسسه اصلاح و ترقی یا بازداشتگاه یا پناهگاه بی خانمان باشند.”

راشل والنسكی ، مدیر CDC ، طی یك جلسه توجیهی كاخ سفید ، به نقل از ABC News ، گفت: “كسی كه كاملاً واكسین شده باشد ، می تواند در فعالیت های داخل و خارج از خانه ، بزرگ یا كوچك ، بدون پوشیدن ماسك یا فاصله فیزیكی مشاركت كند. “اگر واکسیناسیون کامل شده باشید ، می توانید کارهایی را که به دلیل همه گیری متوقف کرده اید شروع کنید. همه ما آرزو کرده ایم که این لحظه را بدست آوریم تا بتوانیم به برخی از شرایط نرمال برگردیم.”

مطابق با سیاسی خبرنگار بهداشت و درمان دیوید لیم ، والنسکی به کسانی که دوز دوم خود را دریافت کرده اند توصیه کرد قبل از اینکه نقاب بزنند در ملا public عام ، دو هفته صبر کنند. این بسیار مهم است!


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>