CDC می گوید پدربزرگ و مادربزرگ واکسینه شده می توانند مادربزرگ های خود را در آغوش بگیرند

[ad_1]

بیماری همه گیر ویروس کرونا به پایان نرسیده است ، اما CDC فقط دستورالعمل های جدیدی را منتشر کرده است که می تواند آن را قابل تحمل کند.

در 8 مارس ، مراکز کنترل بیماری اقدامات ایمنی جدیدی را ارائه دادند که به مادربزرگ و مادربزرگ واکسینه شده اجازه می دهد تا از نوه هایشان دیدار کند و به گروه های واکسینه شده اجازه می دهد تا در خانه جمع شوند. بدیهی است که ماسک خود را در جمع حفظ کنید و فاصله های اجتماعی را تمرین کنید – ما نمی خواهیم اعتماد به نفس بالایی داشته باشیم و موج دیگری از عفونت ها را ایجاد کنیم – اما با تمام آنچه گفته شد ، از علم تشکر کنید!

دکتر روچل والنسکی ، سرپرست مدیر CDC ، طی جلسه توجیهی کاخ سفید COVID-19 گفت: “هرچه تعداد بیشتری از آمریکایی ها واکسینه می شوند ، اکنون مدارک فزاینده ای به ما می گوید که فعالیت هایی وجود دارد که افراد کاملاً واکسینه شده می توانند انجام دهند.”

بنابر گزارش NBC News ، بله ، آغوش مادربزرگ دوباره مورد توجه قرار خواهد گرفت ، زیرا افراد واکسینه شده می توانند با یک حباب غیر واکسینه شده مانند مثلاً یک خانواده یا خانواده جمع شوند. مانند داخل خانه ، بدون فاصله ، بدون ماسک جمع شوید. شما می توانید یک غلاف واکسینه شده به غلاف غیر واکسینه شده خود اضافه کنید ، اگرچه CDC نسبت به افشای افراد پر خطر و “آسیب پذیر” که هنوز واکسینه نشده اند هشدار می دهد.

همه این دستورالعمل ها در مورد افرادی که “کاملاً واکسینه شده اند” اعمال می شود ، به این معنی که آنها هر دو عکس از واکسن های Moderna یا Pfizer یا واکسن تک شات Johnson & Johnson گرفته اند و برای تولید آنتی بادی کافی دو هفته منتظر مانده اند.

CDC در بیانیه ای گفت: “این راهنمایی اولین قدم برای بازگشت به فعالیتهای روزمره است.” “به عنوان مثال ، پدربزرگ ها و مادربزرگ های کاملا واکسینه شده می توانند بدون استفاده از ماسک یا فاصله جسمی با دختر سالم واکسینه نشده خود و فرزندان سالم او در خانه ها دیدار کنند ، به شرطی که هیچ یک از اعضای خانواده واکسینه نشده در معرض خطر شدید COVID-19 باشد.” در صورت ابتلا به ویروس ، کودکان سالم همیشه در معرض خطر علائم شدید قرار دارند.

به ازای NBC News ، مدیر سابق CDC ، دکتر ریچارد بسر ، بغل كردن را بخصوص نام برد. وی گفت: “این درهای مادربزرگ ها و مادربزرگ ها برای ملاقات بدون ماسك با فرزندان و نوه هایشان در داخل خانه برای آغوش دسته جمعی خوب باز می شود.”

CDC همچنین تکرار کرد که همه – واکسینه شده و غیر مجاز – باید اقدامات ایمنی همه گیر را در جمع و در اطراف افراد پر خطر ادامه دهند. این بدان معنی است که استفاده از ماسک صورت هنوز هم باید یک تمرین عادی روزمره باشد.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>