Charli D’Amelio یا خط خط چشم تسلط ندارد

[ad_1]

هدف شما چیست و چرا؟

من یک دسته از آنها را دارم ، اخیراً خیلی اهل عطر بوده ام. من بعضی موارد سفارشی دارم که تنها کسی هست که آنها را دارم ، بنابراین خیلی جالب است. اما من رایحه بسیار تازه ای را دوست دارم ، فکر می کنم خیلی زیبا باشد. من آن را دوست دارم وقتی فقط بوی تمیز و تازه با کمی اشاره به چیزهای دیگر می دهد.

آخرین سوراخ خرگوش TikTok که مکیده اید چیست؟

بگذارید با آخرین ویدیوهای پسندیده ام بررسی کنم ، زیرا من همیشه چیزهای مختلفی را مرور می کنم. اوه ، این افراد دیگری بودند که دندان عقل خود را بیرون می آوردند! مردم دندان عقل خود را همزمان با من بیرون آوردند و من فکر کردم که این خیلی خنده دار است. در صفحه For You مثل پنج نفر بودند که ویدیوی دندان عقل من را که ارسال کردم دوئت می کنند. آنها اینگونه بودند ، “به هیچ وجه من هم آن را بیرون کشیدم” ، بنابراین فکر کردم که این موضوع خنده دار است.

هدف شما برای آماده سازی موسیقی چیست؟

در واقع وقتی آماده می شوم به اندازه تماشای تلویزیون به موسیقی گوش نمی دهم. همین الان تمام کردم ذهن جنایی برای بار دوم – هر ثانیه هر روز آن را تماشا می کردم. من هم تماشا کردم لوسیفر ، که نمایش بسیار خوبی بود و مستند تراویس اسکات برای دومین بار ، واقعاً خوب بود.

شما 20 دلار دارید و در داروخانه رها می شوید. چه میخری؟

من عاشق CVS هستم چون فقط از تنقلات دیوانه خواهم شد. مورد علاقه من Takis است ، و یک Sprite ، من عاشق Sprite هستم.

در حال حاضر چه کسانی بیشتر از دیگران الهام بخش شما هستند؟

همه زنان خانواده من. مادرم سه خواهر دارد و پدر من یک خواهر دارد ، بنابراین یک عده زن در خانواده من هستند. ما همیشه بیشتر از مردان زن بزرگ شده ایم ، بنابراین من همیشه الگوهای بسیار قدرتمند زیادی داشته ام. حتی با مارک های زیادی که من با آنها کار می کنم ، زنان زیادی این نمایش را اجرا می کنند که بسیار جالب است. من به طور واضح تجربیات نه چندان عالی خود را با افرادی داشته ام که به من احترام نمی گذاشتند زیرا من جوان بودم یا از نظر آنها دختر کوچکی هستم ، اما فکر می کنم آنقدر از مردم آموخته ام که من با آنها کار می کنم و اینها در زندگی روزمره من واقعاً برای اطمینان به من است. راستش خواهر من و دوستانم هم – مادي [Monroe] به من اعتماد به نفس زیادی داده و واقعاً به من آموخته است که چگونه به خودم و آوانی ایمان داشته باشم [Gregg]، او کمی بیشتر از طرف خجالتی مثل من است. بنابراین واقعاً جالب است که ببینیم چگونه همه ما می توانیم با روش های خاص خودمان فوق العاده اعتماد به نفس داشته باشیم.

اگر می توانستید یک چیز درباره ادراک زیبایی در شبکه های اجتماعی تغییر دهید ، چه چیزی را می خواهید تغییر دهید؟

من می خواهم این ایده را تغییر دهم که به نظر می رسد همه افراد آنلاین 24/7 شبانه روز عالی هستند. زیرا این درست نیست. ای کاش افراد در مورد برخی از مواردی که چندان مناسب تصویر نیستند اطلاعات بیشتری ارسال می کردند.

بلا کاکیاتوره نویسنده زیبایی در است زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>